ogrzewanie podłogowe niepołomice, polecicie firmę?

ogrzewanie podłogowe niepołomice, polecicie firmę?

Potrzebna na już firma, która zajmuje się ogrzewaniem podłogowym w Krakowie i robi to faktycznie bardzo solidnie. Dajcie mi znać, jeżeli macie kogoś zaufanego do takich prac.

hubertus

Posty: 1

 
Dla mnie ogrzewanie podłogowe jest najlepsze. Zero grzejników i tych rur, jakie wszędzie widać. Polecam wszystkim, mimo że początkowo taka instalacja jest troszkę droższa. Po sezonie potraci się wszystko zwrócić.

Filtry2014

Posty: 4

 
Najlepiej jest łączyć zwykłą instalacje z grzejnikami z tą pod podłogą. Mamy w salonie podłogówkę, a w innych pokojach zwykłe grzejniki. Nie narzekam, bo w domu przez całą zimę jest naprawdę bardzo ciepło.

mew soncz7777

Posty: 19

 
Słyszałem już wiele różnych zdań na temat ogrzewania podłogowego. Sam takiego nie mam, ale zastanawiałem się czy nie zamontować. Mam stary dom i trzeba byłoby przygotować na nowo całe podłoże, a to wiąże się z wysokimi kosztami. Gdybym dzisiaj budował dom na pewno bym się na takie ogrzewanie zdecydował.
Montażem ogrzewania podłogowego w Skawinie zajęła się jedna z popularniejszych tam firm. Nie pamiętam jej nazwy, ale gdzieś będę ją jeszcze miał to dam znać, kto to jest.

Aweer56

Posty: 3

 
Według moich wyliczeń ogrzewanie podłogowe jest o wiele bardziej ekonomiczne. Do tego idealnie nadaje się dla osób, które mają problemy z astmą albo alergiami. U mnie dzieci mają takie problemy, ale dzięki podłogówce są o wiele zdrowsze i czują się znacznie lepiej.

ćwirekk

Posty: 3

 
Polecam montaż ogrzewania podłogowego w Proszowicach w firmie rekahydraulika.pl, która jest najlepsza. Oni na wszystkim się znają każdemu doradzą. Korzystają z wiedzy i doświadczenia, dlatego sprawdźcie ich ofertę.

Lipa08

Posty: 8

 
U nas w domu działa ogrzewanie podłogowe i są grzejniki. Woleliśmy sobie takie połączenie wykonać i wszystko działa naprawdę bardzo dobrze. Hydraulik, jakiego wynajęliśmy bardzo dobrze się na wszystkim znał. Mamy już trzy sezony za sobą i nie mamy z ogrzewaniem praktycznie żadnego problemu, dlatego polecam.

serum45

Posty: 11

 
U moich rodziców jest podłogówka i działa bardzo dobrze. Jest to oszczędne rozwiązanie, zatem jeśli ktoś lubi mieć ciepłą podłogę to jak najniezwyklej polecam to zamontować.

zimek123456

Posty: 5