Pokaz w kielichu wody

Pokaz w kielichu wody

Hej, mam w zamyśle pokazy cyrkowe w ramach imprezy firmowej. Znacie jakąś agencję najlepiej na Śląsku, jaka coś takiego organizuje? Może korzystaliście już z niej, napiszcie co i jak. I jak się udało.

hihi45hihi

Posty: 14

 
Poszukiwałem od dawna jakiejś agencji, jaka zajmuje się organizacją imprez dla firm. Odnalazłem tą i skorzystaliśmy z oferty pokazów scenicznych artystki, jaką nie tylko należałoby, niemniej jednak trzeba polecać. U nas wyszło to rzeczywiście ekstra i z tego co wiem, to wszystkie imprezy z Jej udziałem są świetne i się podobają.

kamilos071

Posty: 24

 
Sam zastanawiałem się nad imprezami plenerowymi i takim właśnie wyborem dla własnej firmy. Wiem jednak, iż takie rzeczy wiele kosztują. I raczej jak na razie nie będzie mnie stać na taką pomyślność. Natomiast w przyszłości, bo dopiero zaczynam z całą pewnością będę na czymś takim bazował, bo rzeczywiście takie imprezy zbliżają pracowników itd.

Marti

Posty: 15

 
Jak dla mnie to najlepsza z agencji eventowej ze śląska, a miałem styczność już z wieloma. Prowadzę dużą firmę więc korzystam z usług takich agencji. Polecam tę, bo działa z wielkim rozmachem i mega dobrymi pomysłami.

zabawaa

Posty: 18

 
Według mnie na takich imprezach firmowych musi się dziać coś spektakularnego, żeby zapadało w pamięć. Może właśnie pokazy cyrkowe? Jest sporo takich ofert w agencjach.

Sarenka

Posty: 14

 
Aha to chodzi o o ten pokaz w wodzie mam talent. Teraz rozumiem dlaczego u was takie rozemocjonowanie tematem. Niczego sobie, samemu mi się podobało. Fajnie, że można zobaczyć tę panią na żywo. Na imprezę plenerową jak znalazł takie show. Bardzo fajnie.

mateo29

Posty: 30

 
Polecam tę panią http://www.annafilipowska.com. Byłam na jednej z imprez firmowych, na której występowała. Dużo wrażeń, emocji, wszystkim się podobało, dlatego jak najbardziej warto.

Abaddon616

Posty: 12

 
Ten pokaz w wodzie mam talent widziałam na żywo, polecam kontakt z agencją artystki i show w jej wydaniu. Wszyscy mają o niej bardzo dobrą opinię, zresztą nie ma się co dziwić. Nasza firma korzystała z Jej oferty, więc polecamy.

Yuri20

Posty: 20

 
W ramach imprez dla firm też poleca tę agencję eventową ze śląska. Mają sporo fajnych pomysłów, które rzeczywiście się sprawdzają. Oferta artystki z mam talent zrobiła na mnie super wrażenie. Zobaczcie sobie na stronie, z czego można skorzystać.

krusztu

Posty: 16