Wyjazdy integracyjne w Warszawie, sprawdzona firma ?

Wyjazdy integracyjne w Warszawie, sprawdzona firma ?

Witam kochani, mam plan wobec swoich pracowników :) Chętnie skorzystałbym z jakiegoś dobrze zorganizowanego wyjazdu integracyjnego w Warszawie. Zależy mi na tym, żeby w planie były skutery wodne, quady, jakaś konkretna propozycja;)

olidaks

Posty: 7

 
Zastanawia mnie tylko fakt, czy takie imprezy 4x4 w Warszawie są bezpieczne. Chyba są jacyś instruktorzy od takich spraw. Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia. Bez zapewnień nigdy w życiu bym się na taką imprezę nie wybrał.

Klarka

Posty: 25

 
Już dwa razy uczestniczyłem w takiej imprezie dla firm w Warszawie. Mam nadzieję, że i w tym roku coś nam zorganizują. U nas można było spróbować nawet windsurfingu, ogólnie niezapomniane wrażenia. Wiadomo, że na takich imprezach całkiem inaczej odbiera człowiek ludzi z pracy, a o to przecież w całej tej sprawie chodzi. Jest fajnie i tyle.

Klakier

Posty: 16

 
Mam miłe wspomnienia, więc polecam każdemu. Korzystaliśmy ze skuterów wodnych w Warszawie w ramach oferty tej agencji. Czuwają instruktorzy więc nie trzeba się niczego obawiać. Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy.

LOOKAS1989

Posty: 23

 
Rzeczywiście mają bardzo dobrą ofertę. Organizują wyjazdy integracyjne w Warszawie, ale jeśli chodzi o miejsca to są to naprawdę często nawet takie, o których nie mamy pojęcia, że takie są :) Też polecam tę agencję, bo znamy ją od kilku lat i korzystamy z zawsze wypasionej i profesjonalnej oferty.

Namo

Posty: 12

 
W ramach wyjazdów integracyjnych w Warszawie polecam tę agencję http://adrenalinaclub.pl. Wszystko dopięte na ostatni guzik, fachowo. Polecam.

Wariat

Posty: 18

 
Akurat miałem okazję uczestniczyć w takiej imprezie dla firm w Warszawie, więc powiem jedno. Im dłuższa, tym lepiej, choć nie do końca każda forma rozrywki mi odpowiadała. Najlepsze są jak dla mnie terenówki, tu można się wyszaleć, no i skutery wodne, jak jest ku temu okazja, pogoda sprzyja.

Laleczka

Posty: 14

 
Do końca nie chce mi się wierzyć w tą całą integrację, no ale spróbować można. Pisałbym się na imprezę dla firm w Zalewie Zegrzyńskim. Podobają mi się skutery wodne, więc być może na to postawię.

zachy

Posty: 12

 
Na tę imprezę firmową czekałam z utęsknieniem, jak dziecko. Kocham Mazury, a wyjazd pomyślałam, że każdemu z nas dobrze zrobi. Dobrze, że „góra” w końcu wpadła na pomysł, że tak właśnie można. Ogólnie bardzo polecam taki rodzaj wyjazdów. Ludzie rzeczywiście się na nich mocno integrują.

jagieloniab0000

Posty: 13

 
Dużo słyszałem o imprezach dla firm w Zalewie Zegrzyńskim i chętnie bym skorzystał :) jakby akurat była taka okazja ku temu. Całość zawsze zależna jest od agencji, jak to przygotuje, jak jest dobra to i impreza będzie ok.

szef82

Posty: 20