Czy można pobierać online mp3 ?

Czy można pobierać online mp3 ?

Witam, szukam stron z darmowymi mp3. Chodzi mi o to, by baza była duża i ie ograniczała się do dyskotekowych hitów.

Nowa

Posty: 18

 
W sumie to jest dużo takich stron ale nie każda ma takie darmowe mp3 jakie by się chciało. Ostatnio chciałem ściągnąć album kapelki i nie udało mi się znaleźć.

Czarek

Posty: 13

 
Znalazłam świetny ranking jeżeli chodzi o mp3 za darmo. O każdym z nich napisane jest kilka najważniejszych informacji. Bardzo fajna stronka.

ZaNK3R

Posty: 18

 
Na stronie z darmowymi mp3 musi być wyszukiwarka, inaczej człowiek zaczyna tracić cierpliwość, wertując kategorie. Ostatnio znalazłem fajną stronkę z całymi albumami do ściągnięcia. Nic się nie zmulało i poszło szybko. Lecz w większości stron tak nie jest.

Yuri20

Posty: 20

 
Ostatnio też szukałem kilku zespołów muzycznych, natomiast jednakże tego nigdzie nie odnalazłem. Przy okazji wpadłem na portal http://pobierzpiosenki.pl. Tu rzeczywiście jest spora liczba mp3 za darmo do pobrania.

Wejdźcie i sami oceńcie, czy jest to czego szukacie. Aha jakość nagrań jest bardzo dobra.

mateo29

Posty: 17

 
Ja też korzystam z tej strony. Jest naprawdę spoko. Mnie pasuje, bowiem większa część mp3 za darmo, jakie chciałam tutaj odnalazłam i dodatkowo są w dobrej jakości.

Killer85

Posty: 15

 
Ja też pobieram piosenki za darmo. To doskonała opcja. Nie ulega wątpliwości, iż muszę poświęcić na to troszkę czasu, niemniej jednak mogę mieć wszystko co mi się podoba.

Laleczka

Posty: 12