Zapodajcie namiar na dom weselny w Krakowie !

Zapodajcie namiar na dom weselny w Krakowie !

Hejka, poszukuje odpowiedniego miejsca na mój ślub. Sala powinna być niezmiernie olbrzymia, bowiem moje wesele będzie olbrzymie. Zaproszonych gości jest dwieście więc szykuje się wielka zabawa. Może znacie takie miejsce? Bardzo zależy mi aby było ono zadbane i eleganckie, cena nie gra roli.

Czekam na wasze propozycję i z góry dziękuję.

Fiflek

Posty: 17

 
Dzień dobry, poszukuje niesłychanie pilnie Sali, gdyż mam zamiar zorganizować sylwestra dla mojej rodziny. Jeśli posiadacie namiary na jakąś skromna ale także i zadbaną salę to niesłychanie p[roszę o namiary. Interesuje mnie sala z pomieszczeniem kuchennym gdyż mam zamiar sama przyrządzić jedzenie. Czekam na odpowiedzi, sylwester niebawem więc pomóżcie. Dajcie szybko znać.

Ralphy

Posty: 16

 
Witam wszystkich, moja siostra planuje wesele i skorzystała z usług http://www.akacjowydwór.pl, nie wiemy jak będzie spisywała się sala. Widziałyśmy ją i jest przepiękna, pomieści niezwykle mnóstwo ludzi. Jej wygląd wprowadza w zachwyt. Mam nadzieję, iż naszym gościom się spodoba. Załatwienie formalności przebiegło niezwykle szybko i bez zbędnych komplikacji. Właściciele przemili.

Pozdrawiam.

NowePRO

Posty: 28

 
Cześć, słyszałam, iż dużo ludzi bardzo poleca salę www.akacjowydwór.pl, posiada ona wile pozytywnych opinii, jakie można przeczytać w Internecie. Niedługo organizuje ślub mojej siostry i zamówiłam tą salę mam nadzieję, iż nie jest to błędem. Jeżeli możecie to napiszcie co o niej sądzicie.

Czekam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

ksyhoo

Posty: 26

 
Dzień dobry wszystkim, niesłychanie proszę o radę odnośnie miejsca, w jakim będę mógł zorganizować mój wesele. Jeżeli posiadacie namiary na jakąś niesłychanie dobrą sale, która będzie gigantyczna i piękna to dajcie znać, podajcie w komentarzach dane kontaktowe. Cena dla mnie nie gra roli, ważne aby było pięknie i zachwycająco. Czekam z niecierpliwością!

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Jelle Klassen

Posty: 20

 
Witam, również poszukuje Sali na komunię mojego dziecka, przyłączam się do tematu bowiem liczę na to, że ktoś poda niezwykle fajne miejsce, w którym będę mogła zorganizować przyjęcie mojemu synowi. Będę wdzięczna za podawanie tylko tych najlepszych miejsc, z jakich byliście zadowoleni.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

Budowlaniec

Posty: 16

 
Dzień dobry, nie korzystałem nigdy sam z Sali jednakże byłem na przyjęciu zorganizowanym w http://www.akacjowydwór.pl i bardzo mi się podobało, miejsce to zachwyca swą wilka, zadbaną i bardzo elegancką powierzchnią. Nie wiem która jest cena wynajęcia ani jak się współpracuje z właścicielami ale wiem, że wasi goście będą pod dużym zaskoczeniem, naturalnie pozytywnym.

Pozdrawiam, liczę, że pomogłem. Powodzenia.

Zas

Posty: 19

 
Hej poszukuję domu weselnego bowiem niedługo będę wychodziła za maż i wymaga pilnie zarezerwować termin, tylko nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Winna być olbrzymia, bowiem mamy sto osób zaproszonych. Będę dużo wdzięczna.

LOOKAS1989

Posty: 23

 
Dzień dobry, moja córka będzie chrzciła swoje maleńkie dzieciatko. Bardzo chciałabym aby mój wnuczek miał najpiękniejsze chrzciny na świecie. Jeśli znacie taką salę, na której można takie przyjęcie zorganizować to bardzo proszę abyście się tym ze mną podzielili. Polećcie mi stosowne miejsce. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie wypowiedzi, jakie można umieszczać w komentarzach poniżej.

Adam 105

Posty: 23