Suknie ślubne Gdańsk, znacie kogoś ?

Suknie ślubne Gdańsk, znacie kogoś ?

Witam.

Mam wręcz ogromny problem, bowiem zastanawiam się gdzie znaleźć najlepsze suknie ślubne w Gdańsku?

Wacław

Posty: 15

 
Muszę powiedzieć, iż gdy poznałam ceny, jakimi charakteryzują się suknie ślubne w Trójmieście byłam lekko zszokowana.

Być może z tego powodu niesłychanie szybko zweryfikowałam swoje poglądy na temat zakupu nowej sukni i teraz myślę nad zakupem używanej bądź wypożyczeniem jej.

Sarenka

Posty: 14

 
Mi udało się dokonać zakupu taniej sukni ślubnej w Gdańsku za około 1500 pln, co wydaje mi się dość konkurencyjną ofertą cenową. Niektóre koleżanki kupowały suknie za dwu lub trzykrotność tej sumy, natomiast śmiem zaryzykować stwierdzenie, że z całą pewnością nie wyglądały podczas uroczystości bardziej efektownie ode mnie. Nieraz droższe modele są niekoniecznie doskonalsze.

lenox4

Posty: 21

 
Kilka dni temu słyszałam, iż działa kilka wypożyczalni sukien ślubnych w Gdańsku. Uprzednio nie miałam świadomości, że istnieje właściwie taka szansa.

Wydawało mi się, iż w grę wchodzi jedynie kupowanie używanej sukni, gdy chciałabym znacząco zaoszczędzić.

Kowalski

Posty: 17

 
Długo nie wiedziałam, gdzie znajdę najlepsze suknie ślubne w Gdańsku. Dopiero potem koleżanka podsunęła mi link do strony salonu http://www.memolia-suknie.pl, jakiego propozycje od razu mi się spodobały. Byłam wręcz zachwycona niektórymi modelami sukni, jakie mogłam obejrzeć już następnego dnia w salonie. Zamówiłam jedną z nich, zdobyłam ją w terminie i satysfakcjonująco niskiej cenie. Polecam!

Penio

Posty: 15

 
Trudno mi powiedzieć, jakie kryteria obrać, aby znaleźć dobrą wypożyczalnię sukien ślubnych w Gdańsku. Osobiście skupiłabym się na opiniach o wypożyczalni, przeanalizowaniu jej cennika, a także umowy, jaką niewątpliwie trzeba będzie podpisać wypożyczając suknię. Płacimy 50% nominalnej ceny sukni, ale musimy zwrócić suknię w nienaruszonym stanie, co czasami jest trudne.

wirwik

Posty: 20

 
Trudno mi powiedzieć, jakie kryteria obrać, aby odnaleźć dobrą wypożyczalnię sukien ślubnych w Gdańsku. Osobiście skupiłabym się na opiniach o wypożyczalni, przeanalizowaniu jej cennika, a także umowy, którą oczywiście trzeba będzie podpisać wypożyczając suknię. Płacimy 50% nominalnej ceny sukni, niemniej jednak musimy zwrócić suknię w nienaruszonym stanie, co czasami jest trudne.

nighthaze

Posty: 17

 
Moim sposobem na tanią suknię ślubną w Trójmieście było powierzenie zadania jej uszycia zaufanej krawcowej, z którą współpracowałam od wielu lat zlecając jej mniej lub bardziej ambitne poprawki. Wiedziałam, że potrafi ona szyć suknie ślubne, więc miałam pewność, iż także moja sprosta oczekiwaniom. Nie było inaczej, a wszystko przebiegło zgodnie z planem :)

beniek

Posty: 25