odszkodowania warszawa, proszę o pomoc

odszkodowania warszawa, proszę o pomoc

Witam, czy wiecie może, kto zajmuje się odszkodowaniami w warszawa? Miałem kolizje drogową, starałem się o odszkodowanie, jednak pozyskałem odmowę wypłaty. Poszukuje kogoś, kto mógłby się zająć moją sprawą.

Dziadek

Posty: 2

 
Wydaję mi się, iż odszkodowaniami warszawa zajmuje się specjalna firma odszkodowawcza. Najlepiej przeczytać opinie w internecie na temat paru firm i wybierz tą najlepszą.

jurecekk5

Posty: 8

 
Jak najniezwyklej możesz się starać o odszkodowania komunikacyjne. Na Twoim miejscu załatwiłbym to poprzez firmę odszkodowawczą. Na pewno jest taka w Twoim mieście.

Rafałek34

Posty: 5

 
Musisz protokół z wypadku dostarczyć to ubezpieczalni. Jeśli nie masz odpowiednich dokumentów, to raczej nie otrzymasz odszkodowania z oc sprawcy. Możesz również zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej o pomoc.

Ciapek

Posty: 17

 
Musisz się starać uzyskać odszkodowanie z oc sprawcy. Na nieszczęście tak jest, że często ubezpieczyciel nie chce pokryć koszty naprawy wozu lub proponuje faktycznie niskie stawki.

hamm45

Posty: 7

 
Powiem Ci, że ja bym się starał o odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku. Jeśli doznałaś poważnej kontuzji to nie możesz tak tego zostawić. Odszkodowanie Ci się należy.

namok

Posty: 11

 
Kancelaria odszkodowawcza właśnie pomaga osobom ubiegać się o wyższe odszkodowanie z ubezpieczalni. Warto się do nich odezwać, bo zawsze to będą większe pieniądze.

Posty: 4

 
W tym przypadku to tylko kancelaria odszkodowawcza może Ci pomóc uzyskać wysokie odszkodowanie. Jeśli w wypadku ty również ucierpiała, masz prawo do jeszcze większego odszkodowanie i pokrycie kosztów leczenia.

jarcio00

Posty: 16

 
Właśnie po to jest kancelaria odszkodowawcza. Musisz się do nich zgłosić jeśli pragniesz wywalczyć wysokie odszkodowanie. Z tego co wiem, na początku nie pobierają żadnych opłat.

Miluśkooo2

Posty: 10

 
Ja mogę polecić Ci jedną firmę, jaka dla mnie wygrała dość duże odszkodowanie w warszawie. Tutaj masz to nich linka, tam odszukasz wszystkie niezbędne informację https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl/wypadek-na-ulicy-sliski-chodnik-odszkodowania-powypadkowe/

Marioleczka

Posty: 6