Tłumaczenia ekspresowe, gdzie się udać?

Tłumaczenia ekspresowe, gdzie się udać?

Cześć.

Jakie firmy są w stanie zaoferować klientom tłumaczenia ekspresowe? Potrzebuję coś błyskawicznie przetłumaczyć z polskiego na angielski, a także z angielskiego na polski.

Pomoże ktoś?

jurtus

Posty: 13

 
W moim mieście działają rozmaite biura tłumaczeń. Wybierając jedno z nich kierowałem się przede wszystkim jego renomą. Wszystko sprowadzało się do skonsultowania wyboru ze znajomymi, którzy wcześniej zlecali różnym firmom tłumaczenie dokumentów. Udało mi się skutecznie wybrać i byłem zadowolony :)

Zobaczy12

Posty: 22

 
Biura tłumaczeń w Warszawie dysponują niezmiernie rozbudowaną ofertę. Sam byłem niesamowicie zdziwiony, gdy dowiedziałem się, że istnieje szansa przetłumaczenia dowolnego dokumentu na język polski nawet z… chińskiego!

Nie korzystałem z takiej możliwości, lecz dobrze wiedzieć, że istnieje taka szansa :)

Kowalski

Posty: 17

 
Wydaje mi się, że Wasze oczekiwania powinno spełnić biuro tłumaczeń w Warszawie , z którego korzystałem, a mianowicie: http://tlumaczeniaekspresowe.pl/kontakt.html. Zapoznajcie się z jego ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań o ich ofertę – zadzwońcie lub zapytajcie mnie na forum – postaram się odpowiedzieć :)

nighthaze

Posty: 17

 
Kilka dni temu niezbędne wręcz dla mnie było tłumaczenie ekspresowe, ale nie rozczarowałem się, jeżeli chodzi o ofertę biur tłumaczeń w moim mieście. Jedno z nich zaproponowało mi nawet, iż kilkanaście stron przetłumaczonego dokumentu będzie gotowe następnego dnia.

DaNceR

Posty: 23

 
Odpowiednio to nie rozumiem poniektórych Waszych wypowiedzi, które dotyczą tłumaczeń ekspresowych. Dla mnie to nic dziwnego, iż taka forma współpracy jest niezwyklej kosztowna. Gwarantujecie sobie w umowie szybszy termin realizacji tłumaczenia = większy koszt. Dla mnie to jasne.

Wacław

Posty: 15