Poszukuję nowości na mp3 za darmo ?

Poszukuję nowości na mp3 za darmo ?

Szukam mp3 na telefon, jakiegoś portalu godnego polecenia. Fajnie byłoby, żeby baza była naprawdę gigantyczna i było w czym wybierać, a nie kilka jakichś tam utworków. Wszędzie jest to samo. Jak coś polecacie, dzięki:)

nerkuś

Posty: 9

 
Jak mp3 na telefon to tylko tu http://www.thebestmp3.pl. Od jakiegoś czasu ściągam tylko z tej strony. Mnóstwo jest tu porządnej muzyki, a poza tym mam pewność, iż jest za darmo i nikt nie nabija mnie w butelkę.

Wariat

Posty: 18

 
Szukamy darmowych mp3 a może koszta ściągania wcale nie są aż takie duże? Jakbym trafiła na dobrą stronkę to na pewno mogłabym te parę złotych zapłacić, tylko żeby mieć pewność, że jakość jest dobra.

Warszawiak

Posty: 12

 
A mój telefon padł i również cała muzyka. Jestem tu na forum i na pewno skorzystam z waszych poleceń jakiejś darmowej muzy. Mam nadzieję, że nie trzeba się rejestrować na tej stronce i płacić za te mp3 na telefon. Kiedyś się naciąłem więc teraz jestem ostrożny:) pozdrawiam i życzę wszystkim owocnego downloadu.

mirekp2005

Posty: 13

 
A ja muszę z przykrością stwierdzić, że nie bardzo jestem zaspokojony z tych mp3 za darmo. Kiepska jakość. Może akurat nie udało mi się odnaleźć jakiegoś dobrego portalu, lecz nie sądzę, żeby tak dbali o nas za free.

Zob4567

Posty: 16

 
Szukamy darmowych mp3 a może koszta ściągania wcale nie są aż takie olbrzymie? Jakbym trafiła na dobrą stronkę to na pewno mogłabym te parę zł zapłacić, tylko żeby mieć pewność, że jakość jest dobra.

Fanatyk

Posty: 8

 
Ściągajcie z tej stronki, bo jest zupełnie za darmo, a mają dużo świetnych nowości. Pościągałem sobie to co chciałem, a jestem wymagającym użytkownikiem takich portali:) Mają darmowe mp3, nic was nie zaskoczy w kwestii ukrytych opłat. Polecam gorąco.

Kowalski

Posty: 27

 
Mnie również odpowiada stronka. Nie jestem osobą wymagającą i potrzebowałam po prostu troszkę muzyki na telefon. To naprawdę darmowe mp3 i nikt nie woła od nas kasy, nie pobiera z konta w telefonie. Więc spokojnie ściągajcie.

Acclaim

Posty: 12

 
Nie lubię bawić się z tymi programami do ściągania muzyki. To nie dla mnie, weszłam na waszą stronkę, którą polecaliście i rzeczywiście jest sporo darmowych mp3, które są warte uwagi i downloadu.

donbagino

Posty: 10