Klapp clinical care, gdzie warto ?

Klapp clinical care, gdzie warto ?

Co robiłyście, żeby poprawić wygląd własnej skóry, chodzi mi o jakieś zabiegi u kosmetyczki. Podobno super efekty są po klapp clinical care? Może w końcu bym się zdecydowała, lecz szukam najpierw opinii. Z góry dziękuję.

Maciejoo

Posty: 10

 
Ja jakoś nie niesłychanie wierzę tym zabiegom. Ciekawe czy zwracają koszta, jeśli akurat taki zabieg usuwania rozstępów okaże się bezowocny? Wiem, że u nas w Rzeszowie jest kilka porządnych miejsc, jakie są chwalone przez pacjentki, niemniej jednak sama bym się chyba nie poddała takim zabiegom, co innego zwykła kosmetyka.

nero45

Posty: 18

 
Uważam z własnego doświadczenia, że my panie za rzadko korzystamy z takich jakościowych zabiegów. Dlatego co niektóre z nas podchodzą do nich jak do jeża :) Nie tak dawno przekonałam się o skuteczności mezoterapii ampułkami. Świetna sprawa. Nie wyobrażam sobie tylko domowych sposobów.

Posty: 18

 
Taki zabieg mezoterapii przyda się każdemu rodzajowi skóry. To salon kosmetyczny w Rzeszowie, który oprócz tego ma w swojej ofercie jeszcze sporo innych cennych :) Jak dla mnie to bardzo skuteczna metoda na odmładzanie skóry.

Babeczka

Posty: 9

 
Nie wierzyłam, iż takie mogą być efekty usuwania cellulitu w fachowym salonie. Poważnie myślałam, iż to kolejna ściema, a tu jednakże mam całkiem atrakcyjne ciało. Jestem happy, polecam korzystać.

Lupusx

Posty: 12

 
Nie wierzyłam, że takie mogą być efekty usuwania cellulitu w profesjonalnym salonie. Poważnie myślałam, że to kolejna ściema, a tu jednak mam całkiem atrakcyjne ciało. Jestem happy, polecam korzystać.

Darjusa

Posty: 17

 
Mama powiedziała, że niestety nie pozwala mi na taką fotoepilację. Będę musiała poczekać aż skończę 18 lat i sama podejmę o sobie decyzję. Nie mam zamiaru jak ona używać codziennie maszynki, bo taki zabieg może być niebezpieczny. Czytałam na profesjonalnych stronach, że laser jest bezpieczny i należy tylko zwrócić uwagę na przeciwwskazania. Ja takich nie mam. Cóż będę czekać jeszcze pół roku :)

Lupusx

Posty: 9

 
Dzięki za polecenie tego gabinetu kosmetycznego w Rzeszowie. Jestem zadowolona z pierwszych efektów na swojej skórze, więc kolejne zabiegi już też planuję. Poza tym nie jest tu drogo.

Kitas

Posty: 17

 
Tutaj mają depilację laserową http://www.pracowniawdzieku.pl/ipl.htm sama nie korzystałam jeszcze, ale mam zamiar. Ale jeśli chodzi o Rzeszów to wiele kobiet tutaj właśnie wykonywało zabieg, koleżanki też, więc polecam.

Siarczanek3

Posty: 25

 
Też polecam – usuwanie blizn laserem w tym gabinecie w rzeszowie jest mega skuteczne. Po trądziku ani śladu. Najlepiej jak najwcześniej zabrać się za takie sprawy, wtedy efekty są od razu. Nie trzeba ponawiać zabiegów.

Gucio

Posty: 15