piany pur

piany pur

Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z izolacjami wykonywanymi z pianki PUR, czy to faktycznie rozwiązanie, które lepiej się będzie sprawdzać niż wełna do izolacji? Czy faktycznie warto w tym kierunku działać i na taką izolację się decydować?

Jarciow3

Posty: 1

 
Na pewno na Śląsku w okolicach można liczyć na ofertę https://ekopur-system.pl. Robili u mnie izolację i jestem zadowolony ze współpracy z nimi. Profesjonalne podejście do tematu, izolacja wykonana na wysokim poziomie. Widać doświadczenie po ich stronie.

giurent

Posty: 19

 
Ważne będzie to, by dobrze wykonać natrysk pianki, bo tylko wtedy zachowane będą jej właściwości, trzeba o tym pamiętać.

dermu34

Posty: 19

 
Istotną kwestią przy izolacjach będzie jakość wykonania, natrysk musi być z dobrym ciśnieniem, oprócz tego oczywiście ważne będzie to jaka pianka będzie wykorzystywana do natrysku.

345_14

Posty: 17

 
Staraj się poszukać kogoś kto ma doświadczenie w robieniu izolacji z pianki i odpowiedni sprzęt do wykonania takiej izolacji. To istotna kwestia, która będzie miała wpływ na to czy uda się zachować odpowiednie właściwości.

Lupusx

Posty: 6

 
Z pianką można zrobić izolację dużo szybciej niż z wełną. Ale trzeba też mieć kogoś kto będzie w stanie to prawidłowo zrealizować.

TomekK

Posty: 5

 
Jak będziesz miał dobrze wykonany natrysk pianki to na pewno będzie to taki materiał, z którego będziesz zadowolony, bo pod kątem zachowanej izolacji świetnie się będzie sprawdzać. Więc takich propozycji staraj się szukać.

Dobruśw90

Posty: 2

 
Warto mieć kogoś z doświadczeniem do wykonania izolacji z pianki. Ważna jest sama pianka odpowiedniej jakości pianki oraz to, by korzystać z dobrej maszyny do natrysku.

nowoter

Posty: 3

 
Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie pianka PUR przede wszystkim dlatego, że taka izolacja nie ma mostków termicznych, żadnym materiałem takiej skuteczności nie uzyskasz.

Meryk87

Posty: 6