przenośne garaże Węgry, poszukuję

przenośne garaże Węgry, poszukuję

Gdzie mogę zamówić podwójny blaszany garaż przenośne garaż w dobrej cenie? Jest tylko jeden haczyk, a mianowicie wymaga tego garażu na Węgrzech i swoich znajomych. Jest jakaś firma z małopolski, która się tym zajmuje?

Jasieczek23

Posty: 2

 
Osoby zainteresowane cenami garaży blaszanych mogą wszystko sprawdzić na stronie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/. Sam korzystam z ich oferty i jestem niezmiernie zaspokojony. Znają się na wszystkim niezmiernie dobrze.

bartek33

Posty: 13

 
Trudno określić cenę garażu blaszanego, bowiem jest zależna od jego wielkości. To gdzie na Węgrzech mieszkamy też ma znaczenie, bowiem wówczas doliczany jest do tego transport.

Dagmara87

Posty: 3

 
Mieszkałem na Węgrzech i na nieszczęście nie wiedziałem, że można z Polski takie ciężkie elementy ściągać. Szkoda, bowiem wtedy miałem problemy i nie wiedziałem jak je rozwiązać.

olikt56

Posty: 4

 
Trudno powiedzieć coś o cenach, bo wszystko będzie zależne od wybranego projektu. Wiadomo, że łatwa konstrukcja jest tańsza niż ta, która ma okna i dodatkowe drzwi albo dwuspadzisty dach. Wszystko można sobie zbadać.

GGregbard

Posty: 16

 
Wiem, że w Polsce takich firm jest bardzo dużo, ale czy obsługują również inne kraje? Nie do końca jestem w stanie się wypowiedzieć w tym temacie. Myślę, że jeśli jest klient to raczej można jechać i na drugi koniec świata. Wszystko zależne będzie od opłacalności takiego biznesu. Ofert najlepiej szukać sobie przez Internet.

Anno Domini

Posty: 12