Jak pozbyć się chwastów z ogrodu?

Jak pozbyć się chwastów z ogrodu?

Witajcie, czy ktoś kiedyś kupował korę ogrodową? Opłaca się z tego korzystać? Czy może wybrać coś innego, proszę o porady.

Z góry dziękuję za pomoc.

djramu

Posty: 18

 
Cześć, bardzo potrzebna jest mi kora sosnowa do ogródka. Moja mama robi teraz porządki właśnie na dworze i dlatego pilnie jest nam ona potrzebna. Będę wam bardzo wdzięczna za wszelkie informacje na dany temat.

Czekam na nie z niecierpliwością. Liczę na wasze szczere odpowiedzi, zależy mi również na przyzwoitej cenie oraz znakomitej jakości.

Klasowe34

Posty: 30

 
Witam serdecznie, bardzo zależy mi na pięknym ogródku lecz potrzebuje to ode mnie sporo pracy i czasu natomiast z tym mam problem albowiem nie ma mnie częstokroć w domu.

Możecie doradzić mi jak mam to wykonać? Będę wam ogromnie wdzięczna, czekam więc na wasze wypowiedzi.

grall

Posty: 19

 
Dzień dobry, jeżeli chcecie aby wasz ogródek wyglądał wyjątkowo i nie wymagał od was aż takiego dużego zaangażowania w jego pielęgnacje to najlepszym rozwiązaniem będzie kupno kory sosnowej, która uniemożliwia przedostanie się chwastów na zewnątrz dzięki temu unikniemy cotygodniowego pielenia. Wiele ludzi poleca takie rozwiązani i ja również.

Polecam serdecznie.

erwin_15

Posty: 22

 
Witaj, jakiś rok robiłem małą rewolucję w ogrodzie, kora sosnowa to świetny wybór. Doskonale komponuje się z innymi elementami ogrodu. Kupiłem to wtedy w markecie, z tego co pamiętam cena była dość okazyjna.

Życzę powodzenia w dalszych działaniach.

rz3zn!k

Posty: 22

 
Hej, wiecie może coś na temat kory sosnowej?

Mam cel ozdobić sobie nią mój ogródek natomiast nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie. Będę wam ogromnie wdzięczna jeśli się wypowiecie. Czekam na szczere informacje z niecierpliwością, gdyż zależy mi na czasie.

Z góry serdecznie dziękuję i wszystkich gorąco pozdrawiam.

Maciusinski

Posty: 22

 
Witam serdecznie, bardzo zależy mi na pięknym ogródku lecz wymaga to ode mnie dużo pracy i czasu a z tym mam problem gdyż nie ma mnie często w domu.

Możecie doradzić mi jak mam to zrobić? Będę wam ogromnie wdzięczna, czekam więc na wasze wypowiedzi.

eluniq

Posty: 24