Sadzonki krzewy ozdobne, gdzie kupię ?

Sadzonki krzewy ozdobne, gdzie kupię ?

Znacie idealne oferty odnośnie borówki amerykańskiej wysokiej? Szukam zdrowych sadzonek, producenta u którego można też liczyć na skup owoców i pomoc przy plantacji. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

merylk67

Posty: 12

 
To jest hurtownia sadzonek, ale i producent http://www.zielonykrzaczek.pl. Korzystam z ich oferty od przeszło 5 lat. Jeżeli zależy wam na jakości, zdrowych sadzonkach to polecam zakupy właśnie w tym miejscu.

namok

Posty: 19

 
Być może i ja zdecyduję się na jodłę kaukaską do ogrodu. Właśnie takiego drzewka mi brakuje no i na święta byłoby pięknie przed domem. Podobno rosną bardzo wysokie mimo że to warunki ogrodowe.

Posty: 18

 
No proszę, widzę, że jest spore zainteresowanie sadzonką borówki amerykańskiej. Swoją mam już od kilku lat i naprawdę polecam ten owoc do ogrodu. Można z nich zrobić super przetwory, to bardzo cenny owoc w profilaktyce chorób serca i nowotworowej.

namok

Posty: 17

 
W tamtym roku w końcu zdecydowaliśmy się na sadzonki krzewów ozdobnych. I faktycznie polecam zwłaszcza ofertę tych oryginalnych, jakie sprowadzane są do naszego kraju z innych europejskich państw i dobrze się u nas przyjmują. Poniektóre kwitną tego samego sezonu :)

tigra32

Posty: 8

 
Tak to dobra hurtownia sadzonek. Mają też dobrych partnerów europejskich więc można u nich liczyć na dobrej jakości sadzonki. Szkoda sadzić jak nie wiesz, co będzie. To jest gospodarstwo ogrodnicze, które prowadzone jest od pokoleń, znają się, mają doświadczenie. Serdecznie polecam, sam korzystałem.

Polaczek90

Posty: 17

 
Piszę odnośnie żywej choinki na święta. Już nigdy nie będę kupował w markecie. W tamtym roku zrobiłem kupowanie właśnie od producenta i to całkiem różne drzewko. Wspaniałe, zielone, kształtne i poza tym wiem, iż nie przepłaciłem. Dbają o jakość, więc polecam każdemu, komu zależy na faktycznie choince z klasą.

Bwoy-Yo

Posty: 21