Kora ogrodowa w Bydgoszczy, gdzie warto ?

Kora ogrodowa w Bydgoszczy, gdzie warto ?

Znacie może jakąś godną polecenia hurtownię kory ogrodowej? Jak coś, to piszcie, bowiem w tym sezonie chyba zdecyduję się na nią. Mnóstwo czytałem o korze sosnowej i chcę spróbować u siebie zrobić taką ściółkę.

giurent

Posty: 16

 
Jest dobrze :) Tak mogę powiedzieć o ofercie tego producenta kory ogrodowej w Bydgoszczy. Zawsze na czas dowóz, żadnych problemów, kora jest sucha i dobrej jakości. W tym roku nie zamierzam zmieniać dostawcy. Polecam ich, bo to doświadczona firma, nie jakiś nowy interes kogoś, kto nie zna się na rzeczy.

ER_DOR

Posty: 24

 
Najlepszą masz korę sosnową. Można korzystać z wyszukanych ofert, ale do ściółkowania z doświadczenia polecam sosnową korę. Dobrze mieć swojego zaufanego producenta, miejsce, gdzie masz już sprawdzoną jakość. W moim wypadku jak na razie sama szukam kogoś zaufanego, dlatego jestem tu na forum:)

Speedy_UT

Posty: 17

 
Jak zależy wam na najlepszej jakości kory sosnowej luzem to polecam to miejsce http://www.kora-ogrodowa.net. Od lat tam kupuję i zawsze chwaliłem sobie ich ofertę.

johncena67

Posty: 12

 
Mnie też oferta tego producenta kory ogrodowej w hurcie przypadła do gustu zwłaszcza, że nie robili ograniczeń odnośnie transportu, dowozu. W moim wypadku, przy większym zamówieniu skorzystałem, bo dowóz mam za free :)

jacor

Posty: 14

 
Mnie też oferta tego producenta kory ogrodowej w hurcie przypadła do gustu szczególnie, że nie robili ograniczeń odnośnie transportu, dowozu. W moim przypadku, przy większym zamówieniu skorzystałem, bowiem dowóz mam za free :)

Black_Riot

Posty: 13

 
Super oferta. Dobra cena i to mnie najbardziej cieszy, bo w tym sezonie nie będę grzeszył ekstra budżetem. Jak dla mnie każda oferta powinna być taka rewelacyjna, jak ta kory ogrodowej hurtem.

stopiw7

Posty: 21