wypożyczalnia mercedes v, poszukuję

wypożyczalnia mercedes v, poszukuję

Korzystał ktoś z usług firmy andrive? Widziałem, że mają bardzo dobrze wyposażone busy, ale nie wiem czy są wiarygodni?

100%UP

Posty: 1

 
Trzeba pamiętać, że takie samochody bardzo często mają limity kilometrów. To trzeba dokładnie sprawdzić, aby później nie było problemów. Jeśli jedziemy gdzieś blisko to nie ma problemów, ale zagranicę to już różnie z tym bywa.

Krzysio

Posty: 23

 
Myślę, że ofert jest na tyle dużo, aby każdy mógł łatwo odszukać coś dla siebie. Wszystko znajdziecie w internecie. Może będziecie mieć szczęście i znajdziecie firmę gdzie blisko Was. Często są takie firmy w mieście, lecz dopóki się tym nie zainteresujemy to nie wiemy gdzie?

labuh

Posty: 6

 
Wybraliśmy mercedesa v klasa na wynajem i było super. Pojechaliśmy nad morze. Nie pamiętam żeby się tak komfortowo czymkolwiek innym podrożało. Polecam.

Black_Riot

Posty: 14

 
Jeśli ktoś się interesuje wynajmem busów i to luksusowych to tutaj https://www.andrive.pl ma ofertę dla siebie. To jest odpowiednia firma do tego zadania. Sprawdźcie sami.

suprafull

Posty: 21

 
Busów do wynajęcia jest dużo, niemniej jednak tych luksusowych nie ma dużo. Wszystko niewątpliwie zależne jest od miasta, w którym poszukujemy takiego busa. Sam mieszkam w małym mieście i żeby mieć takiego busa to muszę jechać sto kilometrów. Nie za niesłychanie mi się to opłaca, dlatego na razie jeszcze się na takim wynajem busa nie zdecydowałem.

TomekK

Posty: 4

 
Propozycji z wynajem busów jest dość mnóstwo, ale większa część z nich to dostawcze pojazdy, które mają słabe wyposażenie. Aby odszukać luksus na kółkach to trzeba się troszkę niezwyklej postarać. Trzeba stawiać na taką firmę, jaka jest wiarygodna i pewna. Wówczas mamy rzeczywiście bardzo dobrze przygotowane pojazdy do drogi.

proszek

Posty: 10

 
Z ofertami to raczej problemów nie ma, albowiem jest tego bardzo dużo. Można znaleźć wypożyczalnie mercedesów V klasa, jaka oferuje bardzo, natomiast to bardzo luksusowe auta.

gregcie@

Posty: 7

 
Trzeba pamiętać, iż takie samochody bardzo częstokroć mają limity kilometrów. To trzeba dokładnie zbadać, aby później nie było kłopotów. Jeśli jedziemy gdzieś blisko to nie ma kłopotów, natomiast zagranicę to już różnie z tym bywa.

Meryk87

Posty: 6