strategia komunikacji socialmedia, polecicie ?

strategia komunikacji socialmedia, polecicie ?

Hejka. Czy reklama facebook sprawdzi się w przypadku przedsiębiorstw działających w praktycznie dowolnej branży? Opiszcie własne doświadczenia w tym zakresie. Z góry dzięki.

Andziaaan

Posty: 12

 
Miałem przed sobą nieprosty wybór, gdy w rachubę wchodziła agencja social media. Aczkolwiek miałem świadomość, iż podjęcie z takową współpracy to konieczność :-)

BenK000

Posty: 5

 
Mój znajomy jest w stanie zaoferować prowadzenie fan page facebook. Nie bierze za to dużych pieniędzy. Mogę dać namiary na jego agencję reklamową social media.

Radziu

Posty: 9

 
Nie polecam korzystać z najtańszej usługi, jeśli chodzi o prowadzenie facebook. Wszystko ze względu na fakt, iż w takich okolicznościach owa usługa nie będzie prezentowała sobą odpowiednio wysokiej jakości. Jestem wręcz przekonany, że możecie być rozczarowani :)

witekunia

Posty: 17

 
Myślałem, że prowadzenie konta na facebook to kwestia, jaką zajmę się osobiście, natomiast z tego zrezygnowałem. To jednak zbyt ciężkie, a w związku z tym zatrudniłem cechującą się właściwym doświadczeniem agencję social media. Jestem zadowolony w 100% :)))

Hello98

Posty: 10

 
Jestem zadowolony z tego, że kampanie reklamowe facebook mogą mieć ściśle sprecyzowany budżet. Dzięki temu jestem w stanie przewidzieć, jakie wydatki poniosę, a także uzyskać informacje o potencjalnej skuteczności działań agencji social media :)))

Gumis

Posty: 4

 
Zaledwie kilkaset złotych potrafi kosztować profesjonalna obsługa facebook. Pamiętajcie o tym, aby podpisać stosowną umowę z agencję reklamową social media, której zdecydujecie się powierzyć to zadanie. To bardzo ważna kwestia wizerunkowa.

pg6312

Posty: 16

 
Weselę się, iż reklama na facebooku jest tak efektywna. Jednocześnie nie wiąże się z koniecznością ponoszenia ponadprzeciętnie wysokich wydatków. To bardzo ważne z perspektywy ograniczonego budżetu, jaki posiada moja firma.

Mr Frog

Posty: 9

 
Nigdy wcześniej reklama na facebooku nie była dla mnie prostsza. Wszystko dzięki temu, że postanowiłem podjąć współpracę z tą agencją marketingu społecznościowego: www.socialframe.pl. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

andrew66

Posty: 9

 
Nigdy nie miałem świadomości, że reklama w internecie potrafi być dostępna na tak preferencyjnych warunkach cenowych. Przekonała mnie o tym agencja content marketingu.

wisła1905

Posty: 11