Gdzie można wykonać druk wypukły ?

Gdzie można wykonać druk wypukły ?

Witam, jeśli możecie polecić jakąś firmę odnośnie druku wizytówek, piszcie.

Z góry dziękuję.

zuzia_00

Posty: 18

 
Mnie również bardzo spodobały się wizytówki z drukiem wypukłym. Świetna sprawa tak się zareklamować. Jeśli podejmę decyzję o zmianie własnej, to z pewnością wybiorę właśnie taki druk. Sami możecie zobaczyć na ich stronie, jak to ekstra wygląda.

Katolik

Posty: 18

 
Też myślałam o wizytówkach swojej świeżo powstałej firmy. Myślałam o jakimś ciekawym druku wizytówek. Skorzystam z waszego polecenia, bo widzę, że rzeczywiście ta drukarnia ma dobre pomysły. Widać, że działa długo i ma doświadczenie.

magic17

Posty: 15

 
W sieci można dużo poczytać o druku wizytówek, jaki to powinno wyglądać, żeby klient rzeczywiście mógł nas jako firmę odebrać pozytywnie.

Julian

Posty: 17

 
Od niej się wszystko zaczyna. Warto więc poświęcić czas i zlecić druk na wizytówkach profesjonalistom. W Warszawie jest takich sporo, ale ta drukarnia internetowa bije wszystkich na głowę. Projekty można obejrzeć na stronie internetowej. Jestem pod wielkim wrażeniem i sam zdecyduję się na ich usługi.

dominikaa

Posty: 17

 
Tutaj mają Państwo firmę, jakiej kadra pracownicza to sami specjaliści http://www.druk-wizytowek.eu/o-nas/. Drukarnia jest otwarta na wszelkie koncepcje odnośnie druku wizytówek i nie tylko.

Szczerze polecam, jestem ich klientką od lat.

marcin22

Posty: 16

 
Długo się zastanawialiśmy z mężem nad drukiem wizytówek. Kto ma nam to zrobić i jak. W Warszawie propozycja jest niezwykle bogata, toteż trudno było nam wybrać. Niemniej jednak zdecydowaliśmy się na tę drukarnię i naprawdę to był znakomity wybór. Wybraliśmy druk wypukły na wizytówce, teraz mamy z czego być dumni.

pl07

Posty: 24

 
Według mnie najważniejszy jest pierwszy efekt. Bierzesz taką kartkę do ręki i już wiesz, że to ceniona firma. Dlatego też dla siebie wybrałam druk wizytówek, który nie jest zwykły. Teraz są duże możliwości i dlatego jest w czym przebierać. Jak trafisz na fachowców, to zrobią projekt po prostu genialnie dobry.

Facio

Posty: 23

 
Nie nalegam, niemniej jednak należałoby wejść na ich stronę. Ten druk wizytówek Warszawa ważnie odbiega od tych innych na rynku. Firma ma 20 letnie doświadczenie, więc zna się na rzeczy.

Gucio

Posty: 4