marketing medyczny, u kogo warto ?

marketing medyczny, u kogo warto ?

Witam. Jak niezwykle popularny jest marketing w usługach medycznych? Zadaję to pytanie, gdyż szukam profesjonalnej firmy, która będzie w stanie mi pomóc w tym zakresie.

zimek123456

Posty: 8

 
Moim zdaniem to agencja: www.mediamedic.pl, która będzie w stanie zaproponować Wam zdecydowanie najwyższej jakości marketing medyczny. Polecam!

milenka

Posty: 7

 
Niekoniecznie zwykła agencja reklamowa będzie w stanie zaproponować Wam skuteczny marketing medyczny. Lepiej zaufać komuś, kto się w tym specjalizuje.

Mord

Posty: 14

 
Moim zdaniem gigantyczną rolę odgrywa marketing w usługach medycznych, czego świadomość powinien mieć każdy właściciel tego rodzaju placówki. Pozdrawiam serdecznie.

Frasiek22

Posty: 21

 
Podjąłem współpracę z agencją, która zaproponowała mi promocję gabinetu lekarskiego. Nie poniosłem w związku z tym bardzo dużego wydatku, a efekty były znakomite. Z resztą do chwili obecnej współpracuję z tą samą agencją reklamową.

BMGMIREK

Posty: 13

 
Polecam Wam zgłosić się do kogoś, kto jest w stanie zaproponować profesjonalny marketing gabinetów lekarskich. Należałoby zwrócić szczególną uwagę na agencje reklamowe, które dysponują wieloletnie doświadczenie w tym zakresie :-)

Jacuś24

Posty: 9