Promocja marek, kogo polecicie

Promocja marek, kogo polecicie

Hej.

Niedawno przyszedł mi do głowy świetny pomysł, aby wykorzystać event marketing na terenie mojego miasta. Okazuje się, iż wcześniej nie wpadła na to żadna firma.

Jak myślicie, to ma szansę się udać?

Nikotymmm

Posty: 17

 
Cześć.
Zawsze wydawało mi się, że fora dyskusyjne to tylko rozmowy między ludźmi, z których nie można wyciągnąć nic wartościowego. Myliłam się, albowiem w ten sposób zdobyłam kluczową wiedzę z zakresu marketingu, a także na temat promocji produktów.

Czasem warto zweryfikować coś samemu zanim dokona się oceny!

m3sh

Posty: 23

 
Dzień dobry. Niedawno wprowadzałem na rynek nową markę i pozytywnie zaskoczyłem się jej odbiorem. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że porady z forum dadzą tak dobry efekt.

Matizi91

Posty: 19

 
Cześć.
Zawsze wydawało mi się, że fora dyskusyjne to jedynie negocjacje między ludźmi, z jakich nie można wyciągnąć nic wartościowego. Myliłam się, albowiem w ten sposób dostałam kluczową wiedzę z zakresu marketingu, a także na temat promocji produktów.

Czasem pożądane byłoby zweryfikować coś samemu zanim dokona się oceny!

Oleczek34

Posty: 16

 
Witam. Stosunkowo niedawno zleciłem zewnętrznej firmie działania marketingowe, ale w pełni mnie one rozczarowały. Zacząłem działać na własną rękę i to też nie przyniosło efektu. Dopiero drugie podejście i wybór drugiej firmy okazał się strzałem w dziesiątkę.

elemen_th

Posty: 20

 
Witam serdecznie. Dawniej nie potrzebowałam promocji marek, ale nadszedł moment, gdy konkurencja zaczęła prężnie działać. Skoordynować moje akcje pomogła firma http://www.ievent.pl. Posiada ona bardzo zróżnicowaną ofertę, która zyskała moją sympatię, bowiem możemy dowolnie negocjować stawki oraz podjęte przez firmę działania.

Szczerze polecam!

krugerPL

Posty: 22

 
Hej. Muszę pochwalić się, że niedawno byłem uczestnikiem znakomitej konferencji, której organizacja była perfekcyjna. Miała ona miejsce w Poznaniu i dotyczyła dość specyficznego tematu.

Nabrałem ochoty na organizację własnego sympozjum, ale jaka firma może mi w tym pomóc?

Limwe45

Posty: 19

 
Cześć.

Jako wyzwanie zawsze traktowałem zorganizowanie eventu bądź imprezy firmowej. Okazało się to niczym szczególnym, gdy wzięło udział w tych wydarzeniach kilkanaście osób. Skomplikowane akcje skierowane do konsumentów zorganizowaliśmy już we współpracy z lokalną agencją reklamową, która zasłużyła w naszych oczach na najwyższe uznanie.

eagle

Posty: 15

 
Hej.

Od zawsze pracowałam w firmie na stanowisku biurowym, ale mój szef nagle wpadł na pomysł, aby przesunąć mnie do działu marketingu, co było niemałym szokiem. Wystarczy powiedzieć, że nie mam w tym temacie zielonego pojęcia, ale szybko, m.in. dzięki temu forum nauczyłam się podstaw, za co jestem bardzo wdzięczna.

Ptaszyna

Posty: 22

 
Dzień dobry.

Ciężko mi było podjąć decyzję, jakie działania marketingowe są niezbędne z perspektywy mojej firmy. Wątpliwości rozwiała dopiero lektura tego forum, więc czuję się zobowiązany, aby podziękować.

Zeetttt2

Posty: 16