pranie dywanów Świecie, polecicie firmę?

pranie dywanów Świecie, polecicie firmę?

Muszę pozbyć się sierści kotów z dywanu. Może polecacie jakąś skuteczną usługę czyszczenia dywanów w Tucholi? Jest kilka pralni, lecz nie niezwykle wiem, komu można zaufać. Z góry dziękuję za pomoc.

Babeczka

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o pranie dywanów w Świeciu, to korzystałam z pralni, jaka faktycznie jest efektywna. Zabezpieczyli potem dywan specjalną warstwą i teraz nie chłonie tak niezmiernie zanieczyszczeń.

Miki

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o czyszczenie dywanów, to naprawdę polecam. Usługa skuteczna co najmniej na pół roku. Korzystam z dobrej pralni w Człuchowie. Mogę dać namiary, bo naprawdę działają niesłychanie skutecznie.

Nikuś32

Posty: 5

 
No właśnie. Ciekawa jestem, ile takie czyszczenie dywanów w Tucholi kosztuje. Mam dwa duże dywany, które od paru lat nie były czyszczone w sposób profesjonalny. Przydałoby im się gruntowne pranie. Pewnie odzyskałyby też kolor. Odkurzanie przy psie niewiele daje, a tak to można pozbyć się nawet roztoczy i wszelkich bakterii.

wicio149

Posty: 13

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a także oferują impregnację, ozonowanie i wiele innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie dlatego polecam wam, bo już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

Ptaszyna

Posty: 7

 
A później rozwijają się alergie. Skąd ja to znam. Mąż wozi dywany do pralni dwa razy do roku, ale można też częściej. Nie wiem, jak wy, ale ja zawsze po takim czyszczeniu dywanów lepiej się czuję. Jest inne powietrze w domu. Nic się nie unosi. Korzystamy z pralni w Człuchowie i nie narzekamy na ceny, a jest skutecznie.

eluniq

Posty: 24