Pole namiotowe nad morzem

Pole namiotowe nad morzem

Byliście w jakimś ośrodku spa nad morzem?

Moja córka kocha konie, także dobrze byłoby, gdyby była gdzieś blisko stadnina koni. Myślałam o miejscu, gdzie byłyśmy w tamtym roku, lecz córka nalega, żebyśmy pojechały w nowe miejsce.

cecylia

Posty: 16

 
Kilka razy byłyśmy na polu namiotowym nad morzem. Zawsze było ok. W takich ośrodkach dbają o komfort, łazienki itp. rzeczy. Moja mama nigdy nie jeździła z nami jak byłyśmy z siostrą młodsze, dlatego teraz nadrabiamy zaległości ze znajomymi. Takie wakacje to są wakacje. Polecamy wszystkim nocleg pod chmurką.

Ralphy

Posty: 16

 
Jak pobyt nad morzem to tylko w letniskowych domkach nad morzem. Nie mogłabym wybrać namiotów czy nawet pokoi, bo tylko w swoim domku można tak rzeczywiście odpocząć i czuć się niezależnym.

akukukuku

Posty: 24

 
Generalnie lubię wypady pod namiot. Wobec tego też szukałem ośrodka wczasowego z polem namiotowym, zawsze to bezpieczniej jak pogoda zaczyna szwankować. Pod namiot jeżdżę z rodzinką i dziećmi od lat.

Adam 105

Posty: 23

 
Polecam swoje osobiste i ulubione spa nad morzem. To taki mały kurort. Dla tych co kochają konie i dla tych, którzy lubią leniuchować, plaża blisko 200 m http://oland.com.pl.

Koniecznie odwiedźcie to miejsce.

bodzik155

Posty: 18

 
W Chłapowie byłam raz, bardzo miło wspominam ten urlop. Nie trwał długo, ale do takich letniskowych domków nad morzem to można jeździć. Bardzo blisko jest plaża, a to najważniejsze. Dzieciaki rozbiły sobie potem namiot na polu namiotowym, które też jest na terenie tego ośrodka.

Czarek

Posty: 15

 
Nie mogę się już doczekać, albowiem właśnie za tydzień wyjeżdżamy na urlop. Wybraliśmy ośrodek w lesie nad morzem, albowiem tylko w takim miejscu można prawdziwie odpocząć. Nie wyobrażam sobie lata, żeby nie zobaczyć naszego polskiego morza.

1977catophoby

Posty: 22