Hostel w Poznaniu, który polecacie

Hostel w Poznaniu, który polecacie

Pilnie poszukuje noclegu na dzisiaj w Poznaniu, zna ktoś jaki tani i w miarę blisko centrum? Proszę o pomoc bo noc się zbliża i nie chce spać w aucie. :P

DaNceR

Posty: 14

 
Witaj kolego, kilkukrotnie byłem w Poznaniu na wyjazdach służbowych. Sam musiałem odnaleźć sobie nocleg i powiem Ci, iż wbrew pozorom wcale nie jest to takie proste chyba, iż wybierzesz luksusowy hotel w niebagatelnej cenie. Jeśli szukasz coś tańszego to nie jest to takie bezproblemowe.

1krzysztof1

Posty: 17

 
Witaj chyba wiem co będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Kiedyś znajomy był w poznaniu w hotelu: http://www.hostel-jezyce.pl. Wspominał, iż nocleg niezwykle fajny, przytulne pokoje, niska cena i sporo ciekawych elementów za darmo jak kuchnia itp. Myślę. Iż będzie to porządne miejsce na nocleg.

krugerPL

Posty: 22

 
Witaj chyba wiem co będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Kiedyś znajomy był w poznaniu w hotelu: http://www.hostel-jezyce.pl. Wspominał, że nocleg bardzo fajny, przytulne pokoje, niska cena i dużo ciekawych elementów za darmo jak kuchnia itp. Myślę. Że będzie to dobre miejsce na nocleg.

joziaaaaq23

Posty: 17

 
Chyba wiem czego szukasz.

Niedawno byłem w Poznaniu na weekend z żoną. Zatrzymaliśmy się w http://www.hostel-jezyce.pl. Początkowo nie byłem pewien czy będzie to dobry wybór jednak od razu po wejściu moje zdanie się zmieniło. Piękne pokoiki w niskiej cenie a do tego wiele wolnych terminów, nie trzeba rezerwować z długim wyprzedzeniem.

eplaya

Posty: 23

 
Witaj, byliśmy z żona w tamten weekend w Poznaniu i zatrzymaliśmy się w hotelu Jeżyce. Tutaj masz adres: http://www.hostel-jezyce.pl. Cena niezwykle atrakcyjna, wnętrze pokoi na wysokim poziomie. Teraz jest był remont i jest wprost idealnie. Tani hostel godny polecenia dalej. To chyba odpowiedz na twoje pytanie, mam nadzieje, że pomogłem.

Grooby

Posty: 20

 
Witaj, byliśmy z żona w tamten weekend w Poznaniu i zatrzymaliśmy się w hotelu Jeżyce. Tutaj masz adres: http://www.hostel-jezyce.pl. Cena bardzo atrakcyjna, wnętrze pokoi na wysokim poziomie. Teraz jest był remont i jest wprost cudownie. Tani hostel godny polecenia dalej. To chyba odpowiedz na twoje pytanie, mam nadzieje, że pomogłem.

Marlenka

Posty: 28