Wesele Wieliczka, gdzie się udać ?

Wesele Wieliczka, gdzie się udać ?

Hej.

Jakie są Wasze opinie na temat hoteli w Dobczycach? Sprawdzam opinie, ale nie wskazują one póki co jednoznacznie, że któryś obiekt byłby szczególnie godny polecenia.

Dajcie jakieś propozycje.

grużdzin

Posty: 12

 
Noclegi w Wieliczce rezerwuję naprawdę tanio, ale robię to z dość sporym wyprzedzeniem, co niewątpliwie ma jakiś tam wpływ na ostateczną cenę. To dobra praktyka, której powinniście spróbować.

ivonzjeee

Posty: 23

 
Czytałem sporo o tym, jakie firmy są w stanie podjąć się zorganizowania ślubu Wieliczka. Ostatecznie nie dokonałem jeszcze wyboru, albowiem waham się między usługami dwóch przedsiębiorstw. Mam nadzieję, iż poniektóre z Waszych opinii pomogą mi podjąć rzeczywiście przemyślaną decyzję.

Budowlaniec

Posty: 17

 
Wybierając hotel w Dobczycach nie miałem zbyt dużego problemu. Wybór jest dość umiarkowany – tak był to nazwał. Na szczęście mam wrażenie, że każdy ma szansę znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Niezależnie od tego, jakie macie wymagania. Sprawdźcie noclegi w Dobczycach :)

druhnnna

Posty: 21

 
W mojej opinii także kopalnia soli może być perfekcyjną atrakcją, gdy zdecydujecie się, aby wspólnie ją odwiedzić. To nie lada frajda dla dzieci, które mają tam dużo zabawy.

Polaczek90

Posty: 14

 
Wydawało mi się, że pokoje Wieliczka to temat, który nie pozostawia wielu wątpliwości :)

Myślę, że Wam nieco podpowiem, gdy zarekomenduję wybór tego obiektu: http://www.nawierzynka.pl. Jestem tutaj stałym bywalcem od bardzo wielu lat. Jest super!

ombre070

Posty: 23

 
Ciekawiło mnie to, jak prezentuje się kopalnia soli „od środka” i miałem okazję niedawno się o tym przekonać. Nie pamiętam, ale płaciłem chyba 30 lub 40 złotych za wstęp razem z przewodnikiem. Da radę taniej poza sezonem.

Worms

Posty: 21