Jaki hotel Międzywodzie

Jaki hotel Międzywodzie

Witajcie. Planuję urlop w Międzywodziu i stąd moje pytanie. Jaki hotel możecie mi polecić z własnego doświadczenia? Zależy mi na dobrym standardzie. Pokój dla czterech osób. Zależy mi, aby było blisko do plaży. Co proponujecie.

namok

Posty: 3

 
Jak najczęściej szukacie noclegu nad morzem? Dużo wcześniej dokonujecie rezerwacji? Zastanawiam się kiedy zacząć planować wakacje.

Yuri20

Posty: 10

 
Trzeba przyznać, że nasze nadmorskie kurorty bardzo się zmieniły na przestrzeni ostatnich lat. Oczywiście to zmiana na plus. Powstało wiele hoteli i ośrodków na przykład z basenami czy też strefami SPA.

dew2014

Posty: 6

 
Marzą mi się podróże kamperem po całej Europie. Jeszcze trochę trzeba poczekać, tym czasem w tym roku objazd po polskim wybrzeżu. Zobaczymy jakie atrakcje uda nam się obejrzeć.

zbychu6

Posty: 13

 
Jeżeli chodzi o Międzywodzie to zdecydowanie Tobie polecam ośrodek Gryf http://gryfmiedzywodzie.pl. Byłem tam dwa razy i na pewno jeszcze wrócę. Mi osobiści podobało się to, że był basen gdzie można było się zrelaksować, strefa SPA. Do tego wieczorki taneczne. Myślę, że wypad tam rodziną to bardzo fajny pomysł.

Januszek

Posty: 7

 
Bardzo lubię ośrodki z basenami. Jak jest gorąco i jak pada deszcz. Generalnie jest to bardzo dobre rozwiązanie. Druga sprawa to lubię jak ośrodek jest blisko morza.

mew soncz7777

Posty: 5

 
Jak wygląda sprawa parkowania kamperem w różnych miejscach? Trzeba stawać tylko na wyznaczonych miejscach czy można parkować dowolnie? Może mi ktoś to dobrze wytłumaczyć

wisła1905

Posty: 11

 
Ja bardzo dobrze wypoczywam nad naszym morzem. Uwielbiam bałtyckie plaże, uwielbiam mewy. Może i pogoda nie zawsze rozpieszcza, ale zdecydowanie wakacje nad Bałtykiem dają mi niesamowitego kopa do pracy.

Wacław

Posty: 21

 
Polskie morze trzeba przyznać ma bardzo dobrze rozwiniętą bazę turystyczną. Każda właściwie nawet najmniejsza miejscowość nad morzem ma jakieś atrakcje i noclegi dla turystów.

gregcie@

Posty: 6