Męskie perfumy

Męskie perfumy

Cześć! Dobry sklep internetowy z perfumami, jaki polecacie? Bardziej myślę o zapachu dla siebie, czymś lekkim delikatnym, na co dzień. Jaki zapach byście doradzili do pracy w biurze, żeby z jednej strony ten perfum był odczuwalny ale nie duszący?

pawel253 

Posty: 8

 
Co człowiek to inne upodobania zapachowe. Ja bardzo lubię coś w stylu DG, ale już na przykład moja siostra nie cierpi tej marki i tego zapachu. Także każdemu nie dogodzisz, trzeba szukać sobie perfum indywidualnie pod swój specyficzny gust.

dublerek56

Posty: 11

 
Jest kilka perfum które w życiu miałam i chyba najbardziej to jednak podchodzi mi CK. Mają swój klimat, swój specyficzny zapach, dobrze się trzymają, jakoś nie mam potrzeby na testowanie innych.

Krakus

Posty: 12

 
Na stronie http://testerownia24h.pl mają z tego co widzę aktualnie wyprzedaż testerów, każda sztuka za 98 złotych. Sama się skusiłam tutaj na Coco Chanel i jest świetny. Intensywny mocny zapach nie trzeba dużo perfum lać na siebie żeby faktycznie zapach się utrzymywał na ciele przez długie godziny.

BenK000

Posty: 15

 
Hej! Ja to lubię zapachy bardziej wytrawne niż słodkie. A nawet bym powiedziała że jak ktoś w moim towarzystwie się pojawia kto ma takie mocno słodkie perfumy to od razu uciekam bo nie mogę takiego zapachu wytrzymać.

wisła1905

Posty: 8

 
Najważniejsze żeby zapach nie drażnił, to się czuje już przy pierwszym użyciu. Najgorsze co można zrobić to na siłę stosować te zapachy po których czujemy się źle, mimo że lubimy daną markę itp.

Fanatyk

Posty: 11

 
Testery są bardzo fajną alternatywą zwłąszcza jeśli szuka się perfum dla siebie a nie na prezent. Chociaż przyznam się bez bicia że kupowałam tester niedawno siostrze w prezencie i wcale jej nie przeszkadzało że nie ma firmowego pudełka.

Mr Frog

Posty: 9

 
Perfum to nie jest problem żeby dobrać, ale dużo większy problem mam zawsze z dezodorantem. Albo słabo pachnie, albo z kolei mam jakieś podrażnienia na skórze, albo plamy zostawia. Ciężko jest trafić na coś fajnego nawet za duże pieniądze.

dermuster

Posty: 7

 
Ja przez wiele lat używałam w kółko tych samych perfum czyli Naomi Campbell ale ostatnio zmieniłam na Chanel i teraz już sobie nie wyobrażam powrotu do Naomi, jednka nie tylko smaki się zmieniają z czasem ale zapachy też ;]

matek562

Posty: 11

 
Takie piżmowe ekskluzywne zapachy mi się zawsze podobały ,ale te lepsze potrafić być super drogie. Z drugiej strony przynajmniej człowiek wie za jaką jakość płaci. Coś za coś, jak to w życiu.

namok

Posty: 16