firma - oświetlenie LED

firma - oświetlenie LED

Cześć Gdzie kupię super panele i świetlówki LED? Najlepiej gdyby firma oferowała bezpłatny serwis door to door.

turysta00

Posty: 17

 
Widzę, że ta firma ma bardzo ciekawą ofertę oświetlenia ulicznego, a także dla przemysłu. Koszt żarówki LED jest większy, jednak w przypadku większych powierzchni ich wymiana staje się opłacalna.

namok

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o same LEDy to cechuje je bardzo długa żywotność oraz natychmiastowy czas załączania.

eloop

Posty: 22

 
LEDy mają przewagę nad tradycyjnym oświetleniem - nie gasną od razu. Gdy diodom zaczyna kończyć się żywotność, nie przestają świecić natychmiast, ale wytwarzają coraz mniej światła, co jest wyraźnym sygnałem do wymiany oświetlania, ale z drugiej strony nie pozostawiają domowników w egipskich ciemnościach.

Ptaszyna

Posty: 22

 
Odwiedź stronę www.leddlafirm.pl Tam jest wszystko czego potrzebujesz. Dodatkowo mają naprawdę bardzo długi okres gwarancyjny. Rzadko taki się spotyka. Jest to przede wszystkim bezpieczeństwo transakcji dla kupującego, który ma zagwarantowaną ewentualną naprawę bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

michal0120

Posty: 21

 
LEDy to energooszczędność, naturalne białe światło, bardzo długa żywotność, natychmiastowy czas załączania. W dodatku nie nagrzewają się. Ich cena początkowo dość wysoka ostatnio jest coraz niższa. Warto zainwestować.

Katolik

Posty: 18