Żyrandole, jak je odnowić ?

Żyrandole, jak je odnowić ?

Cześć, mam nowy dom i zamierzam go bardzo ładnie urządzić, planuje go zrobić w starym stylu to znaczy, iż wszelakie dodatki będą zabytkowe. Niesłychanie mi się podoba takie udekorowanie domu ale nie mam pojęcia gdzie znajdę takie starocia aby je zakupić. Wiecie może gdzie kupie stare lampy i żyrandole??

Niesłychanie mi zależy na ty, proszę o wasze szczere wypowiedzi, dziękuje z góry.

Krzychoo

Posty: 16

 
Cześć, słyszałem, że najlepszy sklep ze starociami to archiwum, ale nie mam pewności bowiem nigdy z niego nie korzystałem bowiem nie przepadam za takimi rzeczami. Moja babcia je uwielbia i zawsze powtarza o tym sklepie, więc sprawdźcie i oceńcie, może akurat wam przypadnie do gustu.

NeCr0

Posty: 17

 
Dzień dobry, bardzo polecam sklep „archiwum” moja mama tam częstokroć kupuje różnego rodzaju starocia do domu, bowiem bardzo się w tym lubuje. Mówi, że to najlepszy sklep z jakiego korzystała. Więc może wam tez przypadnie do gustu.

Zobaczcie sami. Pozdrawiam.

mJaUrVcEin

Posty: 18

 
Witam, moja ciocia jest pasjonatem staroci i niesłychanie często mówi o sklepie „archiwum” ponieważ to w nim niesłychanie często kupuje tam rzeczy, lampy i żyrandole oraz mnóstwo innych staroci. Są one niesłychanie śliczne i z tego co wiem niesłychanie wartościowe. Mówiła, że na stronie www.archiwumlamp.pl przegląda co mają nowego na sprzedaż.

Sprawcie sami i oceńcie.

Alfonsik5

Posty: 22

 
Cześć, jestem miłośniczką starości i niezwykle zależy mi na kupnie czegoś niezwykle starego a zarazem ładnego i kosztownego. Bardzo zależy mi na tym aby sklep w, jakim kupie dana rzecz będzie fachowy, oraz abym miała w czym wybierać. Bardzo proszę o podanie mi nazwy takiego sklepu, jeśli go znacie.

Dziękuje serdecznie.

Garguł12

Posty: 19

 
Dzień dobry, najlepszym sklepem w jakim będziecie mogli odnowić wasze lampy jest sklep archiwum, ja z jego usług korzystałam już kilka razy i za każdym razem jestem zadowolona.

Polecam go bardzo.

Orolniki

Posty: 22