Najlepsze odżywki, polecicie sklep ?

Najlepsze odżywki, polecicie sklep ?

Hej, szukam sklepu z odżywkami. Chodzi mi o taki, który jest już na rynku od lat, sprawdzony.

Pozdrawiam i dzięki.

Cloperflake

Posty: 16

 
Koszulki idealne na siłownie można znaleźć na tej stronie http://najlepszesuple.pl/626-koszulki-idealne-na-silownie-.html. To bardzo dobrze wyposażony sklep. Mają wszystkie odżywki, suplementy i inne wspomagacze do treningów i pełno akcesoriów. W cenach jest dobrze, są też promocje. Jest w czym wybierać.

shelby

Posty: 23

 
Próbowałem DECA DROLON, na mnie fajnie podziałał. Kumpel też bierze i ma takie same odczucia, zarówno widać, iż to dobry produkt. Długo nie mogłem wybrać czegoś konkretnego dla siebie, niemniej jednak dobrze, iż w końcu dopasowałem sobie wszystkie suplementy. Chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu, zarówno efekty są już widoczne.

NowePRO

Posty: 28

 
Bez pożądanych suplementów nie ma mowy o zdrowym i skutecznym spalaniu tłuszczu. Musisz nabyć sobie jakiś spalacz w sklepie. W przeciwnym razie też trudno ci będzie na siłowni.

Sewerynus

Posty: 14

 
Dużo czytałem o tych spalaczach tłuszczu. Doszedłem do wniosku, że to całkiem dobre preparaty. Może się teraz przed wami wygłupiłem, bo pewnie wiecie o nich dużo więcej ode mnie, ale szczerze sporo przeczytałem i mam zamiar coś dla siebie wybrać. Od kilku tygodni zacząłem treningi, ale waga stoi. Mam nadzieję, że będą skuteczne.

Julian

Posty: 17

 
Mnie najbardziej zależy na odchudzaniu. Chyba się zdecyduję na coś, co tu na forum proponujecie. Już nie mam za niezmiernie nadziei, że kiedyś mi się powiedzie. Schudnę, poćwiczę i potem znowu brakuje mi weny, zapału itd. Znowu tyję i nic mi się nie chce. Wy chyba tak nie macie.

Klarkaa45

Posty: 23

 
Wiadomo, iż chudzina nie nadrobi kanapkami, lecz tak czy w przeciwnym razie nie da rady na siłowni. Jak się chociaż raz poszło i zobaczyło to można mieć pewne zdanie na ten temat. Zawsze śmieszyły mnie takie osoby, co przychodzą na siłkę bez żadnej wiedzy, celu, a od suplementów i odżywek chcą stronić. Potem jednak zmieniają zdanie, lecz są i tacy, co rezygnują.

Fanatyk

Posty: 8

 
Taki trening, jak widać efekty to mnie po prostu jara. Nigdy nie miałem tyle dyscypliny w sobie, żeby trenować cokolwiek. Chyba chodziło o to, iż nie miałem po prostu siły. Teraz zażywam dodatkowo odżywki dla sportowców i jest bardzo dobrze.

Kruk

Posty: 10

 
Przeglądałem asortyment tego sklepu i tak rzeczywiście mają tanie odżywki. Widziałem też kilka ciekawych pozycji w promocjach. Bardzo rzetelny sklep.

djramu

Posty: 18

 
Hej, w tym sklepie kupowałam produkty na spalanie tłuszczu. Mąż mi je polecił. Nie zapłaciłam wiele, a pierwsze efekty po miesiącu są już widoczne.

namok

Posty: 19