Problemy z potencja

Problemy z potencja

Hej! Mam pytanie trochę w imieniu mojego mężczyzny...Jakie środki poprawiające potencję polecacie? On sam nie chce się nic w tym temacie dowiadywać, a oboje wiemy że ma problem...

labuh

Posty: 7

 
Jeśli już człowiek rzeczywiście niedomaga w tych sprawach to warto z suplementów zacząć korzystać, w końcu od tego one są i nie ma w tym niczego wstydliwego moim zdaniem, sama zmiana diety już może dużo pomóc, ja po sobie widzę efekty jak się przerzuciłem na szamkę bardziej fit.

Katolik

Posty: 18

 
Może za jakiś czas sam sobie kupię jakiś suplement, nie wiem, ale rozważam coś takiego. Nawet mi nie chodzi o to, żeby tam cokolwiek przybyło jeśli chodzi o rozmiar, bo z tym nie jest źle :P Ale bardziej o jakość seksu, żeby się czas wydłużył...na tym mi bardziej zależy.

czarlii

Posty: 7

 
W za dużym stresie ludzie zyją i potem nikt się nie potrafi w łózku zrelaksować i naprawdę cieszyć seksem. Ja zmieniłem pracę żeby móc nornalnie funkcjonować i to była dobra deczyja choć zarabiam relatywnie mniej ale lepiej śpię. Coś za coś.

alibaba

Posty: 6

 
Najlepszym suplementem jest moim zdaniem spontaniczność. Nic tak nie zabija seksu jak rutyna, dlatego tak wiele par ma z tym problem, bo nudzą się sami ze sobą w łóżku.

Galagda

Posty: 23

 
Polecam na pewno zdrowszy tryb życia, więcej godzin snu, jakiś sport zmiana diety, to już powinno dużo poprawić jeśli chodzi o kondycję łóżkową, widzę naprawdę duży efekt u siebie ale trochę zmian i pracy mnie to wszystko kosztowało.

FFelxus

Posty: 7

 
Zamawiałem sobie jakiś czas temu dr Penigreat to mój pierwszy taki środek na potencję w życiu więc nie mam za bardzo z czym porównywać, ale powiem że czuję jakiś efekt. Co do rozmiaru to nie sprwadzam czy urosło czy nie, ale już sam wzwód jest mocniejszy, pełniejszy, tutaj to faktycznie jest dużo lepiej, zawsze jestem gotowy do akcji a wcześniej tak nie było.

LLardmen

Posty: 7

 
Najlepiej to po prostu kupić jakiś suplement i spróbować, bo nawet jeśli coś na jedną osobę działa to też nie oznacza że na drugą ten efekt będzie taki sam.

akukukuku

Posty: 24

 
Trudny temat bo mężczyźni z natury o takich rzeczach nie rozmawiają, mi ciężko z moim facetem na temat seksu jest porozmawiać, to jest dla niego bardzo drażliwe, jakkolwiek bym nie próbowała zacząć to się od razu denerwuje ;/

kubaraj

Posty: 19