Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Cześć. Szukam dobrych tabletek poprawiających libido. Czegoś używacie, albo używaliście i było widać efekty? Dużo jest teraz różnych wspomagaczy w reklamach i tak się zastanawiam co wybrać i ewentualnie – czy w ogóle cokolwiek...

e_petelka

Posty: 8

 
Raz mi się kumpel przy wódce wygadać, że coś tam bierze na potencję, ale już nazwy tego preparatu sobie nie przypomnę, a teraz to mi głupio go nawet dopytywać o to..

woo_oow

Posty: 23

 
Parę razy już nawet miałęm sobie kupić jakieś tabletki ale ostatecznie rezygnowałem. Trochę ceny jak dla mnie zaporowe, i też nie wiadomo jak to jest do końca ze skutecznością czy aby się na efekt placebo nie trafi...

mamamaryja

Posty: 13

 
Raczej nigdy nie byłem fanem jakiś wspomagaczy co do seksu ale już lata nie te co kiedyś i zmieniam trochę optykę...:) Mam taki suplement jak dr Penigreat, to są tabletki, skłąd raczej naturalny można tam takie elementy jak żęń szeń znaleźć czyli natura bez sztucznych dodatków.

dspk666

Posty: 6

 
Tabletki są chyba najwygodniejsze w stosowaniu. Ja mam w planie za jakiś czas jakąś suplementację zacząć, bo coraz częściej jest problem. A nie jest to dla żadnego faceta fajna sytuacja, jeśli można stanąć na wysokości zadania.

Lupusx

Posty: 12

 
Najbardziej to bym polecał jakieś suplementy nautralne, wiem że dużo ziół ma działanei pozytywne na potencję. Wiem że lubczyk to na pewno, ponoć też żeń szeń, także stare sprawdzone metody są moim zdaniem najlepsze i bezpieczne przede wszystkim.

Aweer56

Posty: 14