Utrzymanie ekrekcji

Utrzymanie ekrekcji

Hej. Mam pytanie trochę w imieniu mojego męża. Co polecacie na problemy seksualne? Chodzi mi zwłaszcza o problemy z erekcją? Można to jakoś naturalnie leczyć, są jakieś preparaty bardziej naturalne, które mogłyby coś pomóc? On do lekarza nie chce pójść i nie potrafię go namówić.

labuh

Posty: 9

 
Ja się zastanawiam nad kupienie feromonu jakiegoś. Ktoś kiedyś stosował? Działa to cokolwiek na płeć piękną, czy nie bardzo? Ciekaw jestem....byłoby fajnie jakby działało.

frutes45

Posty: 14

 
Nie znam za bardzo tych środków na potencję, chociaż przewija się tych różnych nazw teraz w reklamach. Ogólnie to reklamy moim zdaniem wychodzą im średnio, ani to jest na poważnie, ani z przymrużeniem oka, takie nie wiaodmo co. To mi tylko pokazuje, że nie potrafimy normalnie o seksie rozmawiać.

namok

Posty: 11

 
Dobrze działa dr penigreat w wariancie w żelu, bo też tabletki są ale one to bardziej na powiększenie penisa. Przy tym żelu to przede wszystkim sama erekcja się powiększa, naprawdę widać efekt, rośnie to co trzeba jak na drożdżach i to mi też moja kobieta mówi, że teraz czuje wszystko głębiej, lepiej, mocniej.

David

Posty: 19

 
Najlepsze to są chyba te środki w jakiś kremach, żelach i tak dalej, bo od razu się ta substancja wchłania w tkanki, nie przelatuje najpierw przez krwiobieg i przez to efekt jest szybszy.

minus56

Posty: 7

 
To jest ciekawe czy jacyś moi znajomy używają suplementów na lepszą erekcję. O tym się raczej przy piwie nie rozmawia...no chyba, że przy dużej ilości piwa mogłoby się komuś wymsknąć, ale nic takiego jak na razie się nie zdarzyło.

Uleczek4

Posty: 20