Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Cześć, coś polecicie na...potencję? Chodzi głównie o utrzymanie erekcji przez dłuższy czas bo z tym mam problem. Tylko bez żartów, proszę tylko o konkrety i poważne wpisy. Pozdr.

Phylu

Posty: 6

 
Ja mam dużo większą ochotę na seks odkąd zacząłem chodzić na basen regularnie. Po takim treningu jak wracam do domu to mimo że fizycznie jestem zmęczony to psychicznie mam wielką ochotę na moją kobietkę!

krusztu

Posty: 16

 
Nie wiem co może pomóc, ale wiem że u mnie jak jestem wypoczęty zrelaksowany to zawsze ochota na seks jest większa i też lepiej mi to wszystko wychodzi już w trakcie.

GGregbard

Posty: 16

 
Mi to dziewczyna mówi, że niczego sobie poprawiać nie muszę, ale ja jej też tak mówię, że ona niczego u siebie ulepszać nie musi...a tak naprawdę to mogłaby trochę schudnąć ale przecież jej tego nie powiem tak prosto w twarz..

Krzysio

Posty: 21

 
Tak się zastanawiam czy któryś z moich znajomych kupuje sobie jakieś tabletki zwiekszające libido, ale chyba nie będę nikogo o to pytał bo coś czuję że zostałbym źle odebrany :D

Ptaszyna

Posty: 22

 
Trochę bym chciał zacząć się czymś suplementować a trochę mam obawy czy mi się to jakoś na zdrowiu nie odbije. Co myślicie? Jest ryzyko jakiś szkodliwych skutków ubocznych przy tego typu preparatach ?

Kremussi

Posty: 28

 
U mnie dużo daje żel Dr.Penigreat powiem że wchodzimy z dziewczyną w nowe poziomy seksu jakich się nie spodziewałem. Wcześniej nie było nawet w połowie tak fajnie, tak długo...teraz jak zaczniemy od gry wstępnej to potrafimy się tak bawić przez ponad godzinę...wczęsniej kwadrans wystarczył w zupełności...a w kążdym razie mi wystarczał.

bobuś34

Posty: 8

 
Jakby mi ktoś coś polecił żeby wzmocnić swoje możliwości seksualne to myślę że bym zainwestował w coś takiego, ale to by mi musiałą jakaś zaufana osoba polecić którą znam i wiem że nie ściemnia itp.

dermuster

Posty: 9

 
Takie suplementy na potencję czy libido to teraz stanowią bardzo duży procent całego rynku farmaceutyków i to pokazuje tylko jedno – jest problem, bo zapotrzebowanie na takie wspomaganie rośnie u mężczyzn.

djramu

Posty: 18

 
Jak jest stres to nie ma dobrego seksu taka jest prawda. Dlatego my to lubimy ze swoją partnerką wziąć wcześniej wspólną kąpiel coś zjeść jakiś masaż i potem to idzie jak po maśle już na automacie niemal.

Julian

Posty: 16