Czy znacie jakiś dobry sklep EKO?

Czy znacie jakiś dobry sklep EKO?

Ludziska! Gdzie kupujecie produkty dla diabetyków? Macie jakieś sprawdzone sklepy online, a zdoła coś stacjonarnego w Kraku? Będę wdzięczna za wszystkie opinie oraz sugestie! Pozdrawiam wszelkich forumowiczów!

Klasowe34

Posty: 30

 
Ostatnio przeczytałem fajny artykuł na temat cukru w żywności oraz w ogóle. Okazuje się, że cukier to jeden z najsilniejszych narkotyków XXI wieku! Bez kitu, byłem w szoku, lecz jakby się dłużej zastanowić to faktycznie słodycze uzależniają jak sto pięćdziesiąt. Dlatego właśnie zacząłem się interesować sklepami eko, jakie sprzedają spożywkę pozbawioną cukrów. Fajną ofertę znalazłem na stronce http://ekochatka.pl/owoce-suszone/c,31526,1, niezwykle ogromny dobór przeróżnego typu produktów spożywczych oraz istotne ceny. Wysyłka szybka, kontakt na plus – myślę, że dobra opcja.

Boss

Posty: 22

 
Mogę polecić sklep, który mamy w Krakowie przy ulicy Legendy. Można tam łatwo trafić, jedynie należy pamiętać, iż wejście od ulicy Na Błonie:) Jak ktoś nie chce być osobiście, można zamówić online na ich stronce ekochatka.pl. Jest tam sporo rzeczy dla diabetyków, lecz nie jedynie. Oprócz żywności, polecam też ich produkty kosmetyczne oraz higieniczne. Tylko sprawdzeni producenci, przystępne ceny. Pozdroofki!

latynos44

Posty: 26

 
Ja niezwykle lubię kupować głównie takie rzeczy jak bakalie, suszone owoce w sklepach ekologicznych. Mają faktycznie dużo witamin, wolno sobie przegryźć między posiłkami :) A w zwykłych sklepach to takie smakołyki są mega smarowane chemią wszelaką. Ostatnio oglądałem w TV, iż głównie rodzynki faszerują jakimiś metalami trudnymi, czy czymś takim. Także polecam dobre sklepy eko, jakich w internecie jest od groma. Powiem tak – każdy sklep z dopiskiem eko, na pewno będzie lepszy niż zwyczajny hiper market na mieście.

BMGMIREK

Posty: 26

 
Zdrową żywność to najlepiej kupować na wsi. Pojechać gdzieś pod miasto i od rolników wziąć jajka, nabyć chleb w lokalnej piekarni, kurczaka od hodowcy i masz pewność, iż jesz zdrowo. NATOMIAST w tych sklepach co to niby są eko, to ja wątpię, iż coś rzeczywiście zdrowego się nabędzie. Aktualnie wszędzie walą konserwanty i puszczają ściemę, iż to zdrowe. Najlepiej mieć jakieś namiary na wiejskie fermy, pasieki i tego typu miejsca i tam zamawiać.

Kowalski

Posty: 27

 
Wbrew pozorom zdrowe jedzenie nie jest dla wybranych, dla tych, którzy nie mają co robić z pieniędzmi:P Kiedyś tak myślałem, natomiast sprawdziłem propozycję sklepów oraz okazało się, że to wcale nie jest takie droga inwestycja. Kasza, mąka, chleb, makaron, olej, słodycze – praktycznie wszystko można kupić w wersji zdrowej:) Mam to szczęście, że mieszkam niedaleko takiego sklepiku, natomiast można zamawiać online, wcale nie płacąc tak sporo za dostawę.

Czarek

Posty: 15

 
Ja niesłychanie lubię kupować szczególnie takie rzeczy jak bakalie, suszone owoce w sklepach ekologicznych. Mają faktycznie mnóstwo witamin, można sobie przegryźć między posiłkami :) A w zwyczajnych sklepach to takie smakołyki są mega smarowane chemią wszelaką. Ostatnio oglądałem w TV, iż przede wszystkim rodzynki faszerują jakimiś metalami ciężkimi, czy czymś takim. Również polecam porządne sklepy eko, których w sieci jest od groma. Powiem tak – każdy sklep z dopiskiem eko, na pewno będzie lepszy niż typowy hiper market na mieście.

ChosenOne

Posty: 14

 
Dla diabetyków to polecam grejfruty, moja babcia miała cukrzycę i jej to kazali jeść. Poza tym, z tego co wiem, to w aptekach wolno poszukać jakiś suplementów diety na cukrzycę. Poza tym, to moim zdaniem, żadna żywność nie zastąpi ruchu na świeżym powietrzu. Także – ubrać dresy, sportowe buty i do parku na jogging! Pozdrawiam!

Laseczka

Posty: 27

 
Mąka bez glutenu, rzeczy dla diabetyków, artykuły sojowe, zdrowa żywność dla niemowlaków – takie rzeczy wolno pozyskać w Krakowie na ulicy Legendy 3. Ostatnio ich odkryłem zupełnie przypadkiem, będąc w tej okolicy na spacerze. Sklepik ekochatka.pl działa też online co jest dobrą informacją dla osób spoza miasta. Mają całkiem poprawne ceny i baaaardzo znaczny wybór. Myślałem, iż chleb bez glutenu nie będzie w istocie dobry, lecz okazało się, iż zdrowe wcale nie musi oznaczać – jałowe w smaku:) Polecam i pozdrawiam!

okruchowy

Posty: 21

 
Niewiele mnie bawi to parcie na zdrowe jedzenie które obserwuję w narodzie. Najlepsze są te asy, które w istocie kochają otręby i różne płatki :P Jedzą to w ilościach słoniowych, zaś później mają problemy z zaparciami, bo zapominają, iż takie rzeczy wypada popijać, bo zatkają trzewia. Wiedza na temat zdrowego żywienia w narodzie niestety mizerna. Powinni w szkołach o tym uczyć, zamiast o mitochondriach :P

Worms

Posty: 21