Poszukuję siatki na oczka wodne

Poszukuję siatki na oczka wodne

Poszukuję ofert siatek na ogród. Może polecicie jakiś dobry sklep czy producenta, gdzie robiliście zakup, jeśli robiliście bez wątpienia :D Chętnie skorzystam, albowiem mam poważny dylemat. Nie mogę się zdecydować.

deksta84

Posty: 9

 
Mogę wypowiedzieć się jako kobieta :) Sama jestem pod wrażeniem, jak prezentują się siatki na ogród. W sumie też myślałam, że to niezbyt jakościowy materiał, ale się myliłam. Jest odporny na warunki pogodowe, ale jeśli chodzi o wygląd całości, to polecam. Efekt można powiedzieć, że wow.

wirwik

Posty: 20

 
Nie zastanawiaj się, bo to rzeczywiście dobry sposób. Nie mam oczka wodnego, niemniej jednak mam siatkę na basen i raczej lepszego rozwiązania nie ma. Nie płaciłem dużo, a mam siatkę już kilka lat. Wcale nie wygląda jak stara, niemniej jednak przede wszystkim nie zniszczyła się, więc bez obaw można się zdecydować.

zapala81

Posty: 15

 
Polecam tę świetną ofertę siatek na hamaki https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod/siatkinahamaki. Osobiście wykonałem na działce już kilka, korzystając z oferty tego producenta. Zasługuje na nakaz :D

Bankowy

Posty: 13

 
A jeśli chodzi o siatki na hamaki, to co konkretnie polecacie? Mam dylemat pod kątem wielkości oczek, ale o grubości też napiszcie, jak sami robiliście hamak. Muszę chociaż orientacyjnie wiedzieć co i jak :) Z góry dzięki za zainteresowanie tematem.

gregcie@

Posty: 14

 
Fajna sprawa i satysfakcja, że samodzielnie się coś zrobiło do ogrodu. W sumie na takich siatkach na hamaki można zaoszczędzić. Zakup nowego nie należy do tanich, zwłaszcza jeśli się weźmie pod uwagę te duże modele. Ja zdecydowałem się wielkość oczek 2x2cm i grubość 2mm. Jest wystarczająca, ale masz też grubości 3, 4 i 5 mm.

Matizi91

Posty: 19

 
Jak się zdecydujesz na polipropylenowe albo polietylenowe siatki ochronne na ogród, to bez problemu kupuj :) Ja z takich zrobiłem ogrodzenie na działce i się sprawdzają. Chyba nie ma lepszego rozwiązania w dobrej cenie. Nie jest duży wydatek, a trwałość masz na lata.

mniszekk

Posty: 22