siatki dla rolnictwa, oferta ?

siatki dla rolnictwa, oferta ?

Poszukuję rzeczywiście mało nasiąkliwych siatek rybackich. Byłbym zainteresowany dużym zakupem, ale muszę mieć pewność, iż to siatki najlepszej jakości. Polecacie coś może dokładnie? Może jakiegoś sprawdzonego producenta?

Kuniarz

Posty: 4

 
Bez najmniejszych obaw możesz postawić na PP lub PE. Tego typu siatki dla rolnictwa nie bez powodu są produkowane najczęściej właśnie z tych tworzyw sztucznych. Jak zdecydujesz się na takie, możesz być pewny, że na wiele lat ci taka siatka wystarczy. U mnie już 5 rok i jak na razie nie zapowiada się na żadną renowację ;)

DaNceR

Posty: 23

 
A ja zakupiłam siatki dla kotów i muszę podzielić się z wami opinią :) W końcu mam sprawdzone zabezpieczenie. Siatka jest mocna. Mój kotek nie daje sobie z nią rady. Jest teraz w pełni bezpieczny.

LLardmen

Posty: 7

 
Siatki rybackie są fachowym rozwiązaniem. Nie widzę powodów, żeby szukać czegoś innego. Sprawdzają się bardzo dobrze, sami ich używamy. Nic się z nimi nie dzieje. Mamy je od lat i nie narzekamy. Właściwie są najlepsze ze wszystkich, z których dotychczas korzystaliśmy.

1krzysztof1

Posty: 17

 
Nabyłem tutaj siatki na ptaki i to w dodatku w porządnej cenie https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatki-na-ptaki. Sprzedawca dokładnie zaznajomił mnie, z jakim asortymentem mam do czynienia i jak to zamontować. Polecam.

jacor

Posty: 14

 
Z tego samego tworzywa można kupić siatki dla kotów, ponieważ te są gwarancją naprawdę doskonałej jakości zabezpieczeń. Taką ochronę dla kota wykonałam w oknach i na tarasie. Teraz mam pewność, że mój kotek jest w pełni bezpieczny :) Zakup najlepiej zrobić u producenta.

Adi666

Posty: 15

 
Jeżeli tylko planujecie wykonać profesjonalne zabezpieczenie, to polecam polietylenowe albo polipropylenowe siatki na woliery. W tym wypadku można mieć 100% pewności, że przetrwa naprawdę wiele lat i nic złego się z nią nie stanie.

Joe

Posty: 10

 
Jeśli tylko planujecie wykonać fachowe zabezpieczenie, to polecam polietylenowe albo polipropylenowe siatki na woliery. W tym wypadku można mieć 100% pewności, iż przetrwa rzeczywiście wiele lat i nic złego się z nią nie stanie.

Wojciech24

Posty: 23

 
Wszystko zależy od parametrów. Jak wybierzesz siatki dla rolnictwa, to możesz zrobić z nich nawet ogrodzenie. Wtedy jednak lepiej sięgnąć z usługi montażu. Sam korzystałem i poszło szybko i sprawnie. Jestem zadowolony nie tylko ze skuteczności tego rozwiązania, ale też z odporności takiej siatki na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników pogodowych.

krysian6

Posty: 13

 
Z takich siatek na ptaki można skorzystać w ogrodzie do zabezpieczeń? Muszę coś zrobić na wiosnę, bo ptactwo jest u mnie szczególnie natrętne :) Jak coś możecie powiedzieć na ten temat, to bardzo dziękuję.

Fifej23

Posty: 12