Sklep wędkarski - sprawdzony

Sklep wędkarski - sprawdzony

Hej, chciałabym zrobić koledze zapalonemu wędkarzowi prezent. Tylko pytanie, co. Wiem, że łowi na woblery. Czekam na pomoc z waszej strony i dziękuję.

Fanatyk

Posty: 8

 
Ja łowię na swoje woblery rękodzieła. Jestem nimi zadowolony.
Próbowałem też tych ze sklepu http://e-garbus.pl/rekodziela-i-woblery.html. Są całkiem niezłe.

Penio

Posty: 15

 
Prezenty dla zapalonego wędkarza to olbrzymie ryzyko. Jak ktoś łowi na woblery to ma ich chyba pod dostatkiem?

Ja bym postawił na stołeczek rybacki:)

Trener

Posty: 21

 
Ja bym nie ryzykował z woblerami. Nie wiadomo, co facet łowi. A może coś z odzieży, książkę, jakiś poradnik też można podarować. To chyba bezpieczniejsze.

johncena67

Posty: 12

 
A w jakiej dzielnicy chodzi ci o sklep wędkarski w Warszawie? Jest ich troszkę. Nie każdy ma stronkę, trzeba przyznać. I nie w każdym uzyskasz fachową poradę. Zdążyłem już przez to przejść i mam doświadczenie.

Duzyyy45

Posty: 12

 
Być może jestem w stanie pomóc. Proszę pisać na pw odnośnie sprawdzonego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Mieszkam w stolicy i jestem zapalonym wędkarzem.

GGregbard

Posty: 16

 
Z czego zrobione są te woblery rękodzieła pstrągowe?

Potrzebuję również wobki trociowe spod dobrej reki. W jakich wodach sprawdzane były twoje wobki? Ostatnio miałem okazję oglądać naprawdę niezłe wyroby. Kupiłem i czekam na dobry moment, by je sprawdzić.

David

Posty: 19

 
Jestem zainteresowany twoimi woblerami rękodziełami. Poproszę o fotografie i bliższe informacje na pw. A zamiast pstrągowych które masz jeszcze? Też bym prosił o fotografie. Gdzie je testowałeś? Z góry dziękuję.

Radziu

Posty: 20

 
Szukaj sklepu wędkarskiego, w jakim będziesz mógł dobrze się doradzić, skoro dopiero zaczynasz. Musisz mieć sprzęt dla początkujących, z innym nie ruszysz.

Julian

Posty: 17

 
Proponuję przejrzeć co mają w sklepie wędkarskim w Warszawie. Z elektroniki mają tam dobrej jakości sprzęt. Sam kupowałem tam i znajomi też. Sprawdza się, jest bezawaryjny. Polecam. A co do cen, to jak zdążyłem zauważyć, nie mają tak drogo, jak w porównaniu z innymi sklepami w stolicy.

1krzysztof1

Posty: 17