wynajem Jeziorak, poszukuję!

wynajem Jeziorak, poszukuję!

Wiecie może czy można wynająć motorówkę bez żadnych uprawnień? Nie chce takiej, co ma tysiąc koni, bowiem wiem, że to profesjonalny sprzęt i trzeba mieć uprawnienia. Jeśli macie namiary na jakąś firmę, jaka się tym zajmuje to dajcie znać.

Katolik

Posty: 1

 
Szukamy firmy, która ma jachty czy motorówki w bardzo dobrym stanie. To bardzo ważne, aby firma była przygotowana z różnymi modelami. Potrzebujemy większych jachtów dla rodziny, ale jeśli płyniemy w dwie osoby to już wielkość taka nie musi być. Przeglądając oferty dowiemy się wszystkiego, czego nie wiemy.

Dobruśw90

Posty: 14

 
Na stronie https://plywadelko.pl odszukacie czartery na Jezioraku w firmie, jaka się tym od bardzo dawna zajmuje. Mają inne jachty i motorówki, zatem każdy dopasuje dla siebie to, co jest mu najbardziej konieczne.

aliotos

Posty: 2

 
Dzisiaj wszystko jest dostępne. Jeżeli mamy pieniądze to na pewno uda nam się dopasować taki jacht, jaki dla nas będzie optymalny. To, zatem trzeba przejrzeć wszystkie dostępne w Internecie oferty i wybrać najlepszą.

mirekp2005

Posty: 11

 
Szukamy firmy, jaka ma jachty czy motorówki w niesłychanie dobrym stanie. To niesłychanie istotne, aby firma była przygotowana z różnymi modelami. Wymagamy większych jachtów dla rodziny, lecz jeśli płyniemy w dwie osoby to już wielkość taka nie musi być. Przeglądając oferty dowiemy się wszystkiego, czego nie wiemy.

Kitas

Posty: 14

 
Mnie pływanie interesowało od dzieciństwa, ale nigdy nie było mieć stać na jacht. Trzeba mieć gdzie go trzymać, a mieszkam w bloku, dlatego wynajmowanie jachtu to dla mnie szansa na to, aby miło spędzić wolny czas.

dagaaa5

Posty: 3

 
Korzystałem z czarteru w Iławie i było super. Firma była niezmiernie dobrze przygotowana, lecz co znaczące samo jezioro to super atrakcja. Nigdy się nam nie będziemy nudzić.

Gruszek2

Posty: 3