Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy

Panowie, zastanawiam się, od czego w ogóle zacząć przy organizacji domowej siłowni. Jak u was wyszło? U mnie trochę mało miejsca, można powiedzieć 2 przeciętnej wielkości piwnice.

Jarko445

Posty: 2

 
Najlepszy trening jest na świeżym powietrzu, więc domową siłownię zalecam planować w plenerze, nawet z kimś zaprzyjaźnionym. Bez partnera treningowego trochę ciężko się zmotywować.

omen100

Posty: 11

 
Trzeba częściej zmieniać plany treningowe, jeżeli wpadasz w stagnację i domowa siłownia to też ciekawy sposób, żeby trochę zmienić rutynę.

ER_DOR

Posty: 24

 
Zawsze mi w domu brakowało motywacji, żeby się zebrać do treningu. Jak gdzieś musisz wyjść to jest łatwiej dla psychiki.

Hymnny4

Posty: 9

 
Bierz możliwie najbardziej elastyczny sprzęt, gdzie możesz zmienić szybko przeznaczenie, ewentualnie formę treningu.

Julian

Posty: 9

 
Zainwestuj w antypoślizgową podłogę, nawet przy treningu domowym. O kontuzję łatwo na zwykłych panelach podłogowych, uwierz. Miałem z tym właśnie negatywne doświadczenia.

giurent

Posty: 16

 
Do aerobiku używam kamizelki obciążeniowej, do 10 kg maksymalnie https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_KAMIZELKI-TRENINGOWE-175.html i przyznam, że 4 kg w miesiąc od zakupu poleciały. Normalnie trenowałem, jak dotychczas, bardzo wygodny sprzęt i tani stosunkowo. I przede wszystkim ciężar jest stabilny, siedzi w kamizelce, nie macha się i nie przeszkadza nawet w bardziej zaawansowanych układach.

Mr Frog

Posty: 3

 
Mała różnorodność w domowej siłowni to często zaleta, bo masz trwałą progresję. Miesiąc tutaj, miesiąc na zwykłej siłowni poćwiczysz i zauważysz spoko wyniki. Grunt, aby różnicować aktywność.

BMGMIREK

Posty: 26