siłownia zakopane, oferta

siłownia zakopane, oferta

Witam. Która siłownia zakopane jest Waszym zdaniem zdecydowanie najlepsza? Dajcie znać. Będę bardzo wdzięczny.

lalunia333

Posty: 5

 
Nie płacę bardzo dużo za zajęcia fitness zakopane, choć spodziewałam się, że będą one wiązały się z koniecznością wydania nieco wyższej kwoty. Klub, w którym zapisałam się na fitness poleciła mi przyjaciółka. Wkrótce zweryfikuję, jak wyglądają w nim zajęcia i postaram się podzielić z Wami swoją opinią.

namok

Posty: 11

 
Wiadomo, że klienci potrafią mieć bardzo zróżnicowane wymagania, jeśli chodzi o siłownię zakopane. Mi wystarczą podstawowe maszyny, miła atmosfera, a także możliwość wzięcia prysznica po treningu w komfortowych warunkach.

Smerfik

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o fitness zakopane to mogę zarekomendować Wam wyłącznie jedno miejsce: http://www.fun-sport-zakopane.pl/ct-menu-item-5. To obiekt, który funkcjonuje od wielu lat, a zarazem zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych trenerów. Gorąco polecam ten klub.

Tomcio

Posty: 24

 
Moja znajoma nie płaci jakoś szczególnie dużo za treningi personalne zakopane, choć wiem, że podejmowała w tym celu indywidualne negocjacje cenowe :-)

beata77

Posty: 7

 
Nie miałam do tej pory jakiegokolwiek doświadczenia z trenerem personalnym zakopane, ale rozważam jego “zatrudnienie”. Być może w ten sposób będę w stanie nauczyć się, w jaki sposób prawidłowo wykonywać wszystkie ćwiczenia, aby nie ucierpiało na tym moje zdrowie.

verosss

Posty: 11

 
Dobrze wyposażona siłownia zakopane była moim priorytetem. Całe szczęście, że udało mi się taką odszukać. Jednocześnie karnet nie kosztuje przesadnie dużo. Mogę ją polecić, ale wyłącznie na priv :)

Waskijestem

Posty: 9

 
Solidna siłownia zakopane powinna oferować potencjalnym klientom przede wszystkim sporą powierzchnię i dużą ilość maszyn, dzięki czemu nikt nie będzie musiał oczekiwać na swoją kolej podczas treningu.

Mr Boks

Posty: 19

 
Dobrze wyposażona siłownia zakopane była moim priorytetem. Całe szczęście, że udało mi się taką znaleźć. Jednocześnie karnet nie kosztuje przesadnie dużo. Mogę ją polecić, ale wyłącznie na priv :)

zapala81

Posty: 15

 
Uważam, że trener personalny zakopane niekoniecznie musi być drogi, aby Wasze treningi pod jego okiem były najwyższej jakości. Czasem pożądane byłoby zainteresować się przede wszystkim rekomendacjami na temat trenerów.

Zdzichu

Posty: 14