Meble loftowe, proszę o ofertę !!

Meble loftowe, proszę o ofertę !!

Urzekły mnie meble indyjskie. Taki styl bardzo dobrze pasowałby mi do sypialni. Jeśli znacie jakieś sklepy, w jakich ceny nie szokują, podzielcie się :) Niezwykle dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam.

FFelxus

Posty: 7

 
A ja polecam wam meble akacjowe http://www.decorindia.pl. To solidne drewno, a tu w sklepie mają meble w oryginalnych wzorach, fasonach. Mnie urzekły, zatem trafiły do nas do domu. Super oferta.

Kuniarz

Posty: 11

 
Ja też się zdecyduję na te meble vintage. Podobają mi się :) I już wiem, jaką kolekcję wybiorę. Nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że meble do Lublina szybko dotrą. Czytałam opinie o firmie. Jest godna polecenia, więc na pewno skorzystam.

Kremussi

Posty: 28

 
Styl skandynawski jest całkiem okej. Też myślałam o takich meblach, ale w końcu zdecydowaliśmy się na meble orientalne z drewna mango. Z tego co się dowiadywałam to bardzo trwałe drewno, więc nabycie będzie na lata. Taką mam nadzieję i też jestem zadowolona z cen w tym sklepie. Nabycie rzeczywiście się opłaca.

Złoty

Posty: 14

 
Musiałam się skusić :) Jestem pod wielkim wrażeniem mebli z indii. A tutaj oferta jest bardzo atrakcyjna pod względem cenowym. Teraz mam już początek kolekcji, którą zaczynam kupować na raty ;)

ChosenOne

Posty: 14

 
Nie mogłabym funkcjonować bez mebli drewnianych. Kocham stare klimaty. Uwielbiam styl rustykalny. Propozycje w tym sklepie też zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Chyba się skuszę :)

Lopez58

Posty: 16

 
Wiadomo, że każdy z nas ma obawy co do zakupów online. Ale powiem szczerze, że jeśli chodzi o meble indyjskie to nie ma dużo ofert w tradycyjnych sklepach, a jeśli już to cena powala na kolana. Tak więc sklep internetowy to najlepsza okazja do udanych zakupów.

Cloperflake

Posty: 17

 
Na takich meblach z litego drewna mi zależało. Nie mam teraz złudzeń. Poczytałem trochę o rodzajach drewna i dowiedziałem się tropikalne rodzaje są najbardziej trwałe i odporne na wilgoć. Poza tym tu w sklepie są w różnorodnych stylizacjach.

DaNceR

Posty: 14

 
Zdecydowałem się z uwagi na cenę :) nawet nie myślałem, że przyjadą do mnie meble kolonialne do Lublina w tak super jakości. Bardzo się cieszę, więc polecam.

Abaddon616

Posty: 19

 
Dobrze, iż propozycja nie jest droga. Myślę, iż właśnie tutaj skorzystam z jakiejś kolekcji mebli indyjskich. Żona naciska na zmiany w domu. Nie mam wyboru ;)

Misieczek

Posty: 10