oryginalne meble designerskie online

oryginalne meble designerskie online

Hej! Szukam eleganckich mebli do mojej restauracji. W jakich sklepach mają ciekawą ofertę? Mogą być to meble z importu, albo polskiej produkcji. Pozdrawiam!

Posty: 18

 
Ja wynajmuję mieszkanie, więc mebli swoich jako takich to nie mam. Ale może za jakiś czas dostanę kredyt, kupię coś swojego i wtedy się zacznie jeżdżenie po salonach meblowych...:)

minus56

Posty: 18

 
Trochę tych salonów meblowych w sieci działa, warto poszukać. Faktycznie czasami można cosik zaoszczędzić na takich zakupach. Moja siostra jakiś czas temu tanio łóżko do sypialni gdzieś znalazła.

grall

Posty: 19

 
Powoli, bo powoli ale wymieniamy w domu meble ostatnimi czasy. Na pierwszy rzut poszedł salon, teraz robimy kuchnię, a może za jakiś czas wymienimy całą aranżację w łazience. O ile wyrobimy finansowo z żoną ;)

cezar

Posty: 14

 
Ile trzeba zapłacić za dobrej klasy meble młodzieżowe, tak mniej więcej? Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii? Kupujecie raczej na raty, czy za gotówkę?

donbagino

Posty: 10

 
Super mam doświadczenia z obsługą w sklepie Mebel Partner (www.mebel-partner.pl). Wysyłka robiona od ręki, meble mają nowoczesne, ciekawie zaprojektowane – polskie, ale też z Chin ze sprawdzonego importu. Dobre miejsce jak ktoś szuka mebli barowych, do kawiarni, hotelu, tego typu miejsc.

duduś33

Posty: 12

 
Ja to bardzo lubię nowoczesne meble metalowe, szklane, z tworzyw sztucznych. Jakoś drewniane do mnie nie przemawiają. Trącą myszką, że tak powiem.

Galagda

Posty: 23

 
Ostatnio udało mi się upolować piękną skórzaną kanapę za rozsądne pieniądze w necie. Jest trochę takich okazji cenowych, tylko trzeba praktycznie codziennie sprawdzać.

wisła1905

Posty: 7

 
Mam trochę pieniędzy odłożonych na nowe meble do sypialni, także trochę już szukam, porównuję z żonką. Na pewno chcemy łóżko wymienić na..szersze, no i nowy materac kupić.

Wertastable

Posty: 12