Siemens szkolenie, jakieś informacje ?

Siemens szkolenie, jakieś informacje ?

Czy waszym zdaniem warto uczęszczać na kurs programowania sterowników siemens s7 czy jest to strata czasu?

verosss

Posty: 11

 
Na Twoim miejscu rozpocząłbym naukę właśnie od darmowych szkoleń siemens ponieważ to właśnie one dadzą Ci najlepszy obraz tego czy programowanie sterowników faktycznie Ci pasuje i jest dla Ciebie ciekawe.

Alfonsik5

Posty: 22

 
Jeżeli szukasz rzeczywiście dobrego podstawowego kursu siemens to polecam Ci ten: http://www.s7-scl.pl/kurs-plc/podstawowy/s7-plc/. Moim zdaniem kurs ten mimo, iż krótki to rzeczywiście przekazuje ogromną ilość informacji i jest rzeczywiście niezmiernie wysokiej klasy.

tyczner,

Posty: 19

 
Na Twoim miejscu na samym początku zastanowiłbym się czy programowanie sterowników siemens faktycznie Cię interesuje czy robisz to tylko wobec tego, że nie masz innego pomysłu na to co miałbyś robić?

Klarka45

Posty: 22

 
Programowania w mojej opinii możesz nauczyć się w każdym wieku. Decyzja o rozpoczęciu nauki powinna jednak wypływać z serca ponieważ tylko wtedy będziesz w stanie wytrwać w swoim postanowieniu i faktycznie przyłożyć się do nauki i wynieść ze szkolenia siemens rzeczywiście dużo, w przeciwnym razie odradzam Ci uczestnictwo w tego typu szkoleniu.

Eksperttt45

Posty: 23

 
Na samym początku zdecydowałbym się na darmowe szkolenie siemens ponieważ dzięki temu w ogóle zobaczysz czy programowanie jest dla Ciebie a w razie gdy nie spodoba Ci się to nie będziesz stratny.

Miki

Posty: 15

 
Jak najniezwyklej polecam Ci wszelkiego rodzaju podstawowe kursy siemens albowiem to właśnie dzięki nim pozyskasz podstawową wiedzę na temat sterowników siemens i dadzą Ci one podstawy do dalszego próbowania kolejnych szkoleń na wyższym poziomie.

Maciusinski

Posty: 22

 
Na Twoim miejscu na samym początku zastanowiłbym się czy programowanie sterowników siemens faktycznie Cię interesuje czy robisz to tylko dlatego, że nie masz innego pomysłu na to co miałbyś robić?

Jacuś

Posty: 24

 
Moim zdaniem jeżeli będziesz miał stosowne chęci to z darmowych szkoleń siemens również wyciągniesz niezwykle sporo i nauczysz się przynajmniej podstaw programowania sterowników.

Jasia12

Posty: 17

 
Jeżeli nie czujesz wewnętrznej potrzeby uczestnictwa w szkoleniu siemens a chcesz tam iść tylko dlatego, że słyszałeś, że programiści dobrze zarabiają to moim zdaniem powinieneś sobie darować tego typu szkolenia ponieważ moim zdaniem nie są one dla Ciebie.

Klasowe34

Posty: 30