Kurs Startdrive, gdzie warto ?

Kurs Startdrive, gdzie warto ?

Muszę wiedzieć, z jakich szkoleń pożądane byłoby korzystać, jeżeli chodzi o wizualizację i HMI na poziomie zaawansowanym? Może macie jakieś ciekawe propozycje. Koniecznie w Poznaniu, albowiem tutaj miałbym niedaleko.

mniszekk

Posty: 3

 
A jakieś konkretne szkolenie stacjonarne polecacie w Poznaniu? Może bym się skusił, albowiem siemens simatic s7 300 oraz tia portal nie do końca mam opanowane. Gdyby udało mi się odszukać jakiś sensowny kurs, który nie będzie drogi, to na pewno by mi takie zajęcia pomogły.

Fanatyk

Posty: 11

 
A może polecasz jakąś konkretną firmę? Mam na myśli szkolenie stacjonarne. Nie wyobrażam uczyć się z Internetu, albowiem to nie ma żadnego sensu. Równie dobrze mogę kupić sobie książkę. Zależy mi na praktyce, a w domu przecież nie poćwiczę sobie na sprzęcie, albowiem go nie mam :D Jak coś, czekam i pozdrawiam wszystkich.

Dagmara87

Posty: 24

 
Mam być wsparciem technicznym, więc nie ma opcji, żebym zawalił, tym bardziej że to nowa robota i chciałbym się w niej utrzymać. Nie wiem, czy powtórzyć cały materiał i wybrać programowanie SIMATIC S7-300 na poziomie podstawowym, czy pójść wyżej. Chyba powtarzają podstawy na takich szkoleniach?

michaś34

Posty: 6

 
Kończyłem programowanie SIMATIC S7-1500 – poziom zaawansowany i powiem szczerze, że jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Mają w Poznaniu jeszcze sporo innych szkoleń. Na przyład to http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/zaawansowany-programowanie-scl-siemens-simatic-s7-1200/

Lupusx

Posty: 9

 
Nie trać czasu na kursy online. Takich jest sporo, a one nic nie dają. Najlepszy jest kurs stacjonarny. Masz pewność, że będzie sporo praktyki i nagranie do domu. W każdej chwili możesz wrócić do tematów.

Jacuś24

Posty: 9