programowanie dla dzieci szkolenia, w Barcelonie znajdę?

programowanie dla dzieci szkolenia, w Barcelonie znajdę?

Dzień dobry. Mam w planach zapisać swoją Olcię na zajęcia dla dzieci z programowania. Co sądzicie o kodowaniu, a może znacie jakieś dobre kursy, zakłady? Fajnie, gdyby odbywały się w wakacje.

Mr Frog

Posty: 3

 
A jaki dokładnie kurs programowania dla dzieci polecacie? Czytałam, że fajne są warsztaty dotyczące tworzenia gier komputerowych. Dzieci tworzą swoje najpierw proste, a z nieraz bardziej skomplikowane gry. Może polecacie jakąś konkretną placówkę? Jestem jak najniezwyklej za, lecz nie wiem, jaki kurs wybrać.

labuh

Posty: 10

 
Dokładnie tak jest. Mój syn chodził na kursy do pewnej placówki, lecz tam każde dziecko zostawione było samo sobie. Tutaj w Barcelonie jest zupełnie inaczej. Dzieciaki uczą się także pracy zespołowej, a co do instruktorów nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam szkołę, albowiem to sprawdzona placówka z dobrymi opiniami.

Hymnny4

Posty: 8

 
Właśnie z uwagi na te korzyści też zastanawiam się nad zapisaniem dziecka na programowanie dla młodzieży. Będę wdzięczna za każdą opinię dotyczącą placówek, które są godne uwagi. Pozdrawiam serdecznie.

Lupusx 

Posty: 9

 
Szkoła kodowania jest już w Barcelonie, co jest dla mnie bez wątpienia znakomitą informacją. Nie mogę się doczekać, kiedy powiem o tym synowi i pokażę mu program zajęć. Ma już za sobą pierwsze kursy :)

Siarczanek3

Posty: 25

 
No tak, bowiem zajęcia dla dzieci z kodowania to super zabawa. Mój syn niezwykle lubi programowanie. I muszę przyznać, iż wychodzi mu to niezwykle dobrze. Ma już za sobą kilka gier komputerowych, a każda następna jest lepsza od poprzedniej. Poza tym zaczął lepiej przyswajać matematykę :)

Klarkaa45

Posty: 23

 
Moje dzieci już od roku chodzą na programowanie dla dzieci. Jestem zadowolona, że tak dobrze im idzie ta nauka, a poza tym świetnie się bawią. Nie rezygnujemy, bo kodowanie to wiele korzyści.

WielkiBO

Posty: 7

 
Programowanie dla dzieci, a dokładnie szkolenia w dobrej szkole to super pomysł. Polecam sprawdzić ofertę tej placówki https://www.codinggiants.es. Nam się podoba :D

Alfonsik5

Posty: 22

 
Popieram, iż programowanie dla dzieci to niezwykle ciekawe i potrzebne zajęcia. Niewątpliwie takich lekcji jest zbyt mało w szkołach, wobec tego super pomysłem jest kurs, byleby był prowadzony przez doświadczonych osób.

Misieczek

Posty: 13