Serwis ploterów HP, jaka firma ?

Serwis ploterów HP, jaka firma ?

Obecnie awarii w mojej firmie uległ mój dość wysłużony ploter. Czy w waszej opinii opłaca się go oddawać do naprawy czy może zakupić nowy sprzęt o znacznie lepszych parametrach i to z niego korzystać?

Sarenka

Posty: 12

 
Osobiście zdecydowanie odradzałbym Ci korzystanie z usług serwisów, które nie są tak jak mówisz od razu w stanie zdiagnozować przyczyny tego, dlaczego ploter nie działa w pełni prawidłowo ponieważ może to oznaczać tylko i wyłącznie brak kompetencji osób pracujących w tego typu serwisie i może wiązać się z nieprawidłową naprawą.

Riko64

Posty: 17

 
Jeżeli faktycznie bardzo szybko potrzebujesz dostać ploter z powrotem to w mojej opinii najlepszym rozwiązaniem jest oddanie go do naprawy. W wielu serwisach naprawy tego typu wykonywane są prawie natychmiast w przypadku najpopularniejszych usterek i swój ploter powinieneś otrzymać w przeciągu kilku dni.

bogdan66

Posty: 20

 
Na Twoim miejscu najpierw sprawdziłbym koszty naprawy Twojego plotera ponieważ mogą być one niezmiernie niskie a zakup nowego to niezmiernie ogromny wydatek i zdecydowanie nieopłacalny w przypadku drobnej awarii.

Gucio

Posty: 18

 
Jeżeli faktycznie niezwykle szybko potrzebujesz zdobyć ploter z powrotem to w mojej opinii najlepszym rozwiązaniem jest oddanie go do naprawy. W mnóstwo serwisach naprawy tego typu wykonywane są prawie natychmiast w przypadku najpopularniejszych usterek i swój ploter powinieneś otrzymać w przeciągu kilku dni.

Ptaszyna

Posty: 22

 
Jeśli naprawdę zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy to w mojej opinii naprawa jest jedynym słusznym wyjściem. Twój ploter po niej będzie jak nowy więc nie musisz się obawiać o jego ponowną awarię po krótkim czasie użytkowania bowiem będzie ona mało prawdopodobna.

kondziu

Posty: 26

 
Z własnego doświadczenia polecam Ci serwis ploterów: http://ploter.org.pl. Moim zdaniem jest to jeden z najniezwyklej fachowych serwisów działających na terenie Poznania w jakim pracownicy mają przede wszystkim ogromną wiedzę na temat naprawy ploterów.

namok

Posty: 14

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, które nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki ponieważ pracownicy tych serwisów mogą nie mieć odpowiedniej wiedzy.

MaszWielkosc

Posty: 18

 
Powiem Ci szczerze, że jakbyś nie liczył to zakup nowego plotera zawsze będzie droższy od jego naprawy. Serwisy ploterów swoje usługi świadczą bardzo tanio i moim zdaniem są najlepszą opcją jeżeli zależy Ci na przywróceniu plotera do prawidłowego działania.

DaNceR

Posty: 14