Filtry prywatyzujące naprawdę są pomocne

Filtry prywatyzujące naprawdę są pomocne

Witam.

Niedawno wpadłem na pomysł, aby nabyć sobie filtr prywatyzujący. Czy to dobry pomysł i rozwiązanie to sprawdza się w praktyce?

Czekam na opinie.

Gucio

Posty: 14

 
Witam. To forum okazało się dla mnie zbiorem przydatnych porad, z których skorzystałem, gdy w moim przypadku w grę wchodził filtr prywatyzujący 3M, jaki zdecydowałem się kupić. Mogę Wam jedynie podziękować za rzeczowe rady.

1977catophoby

Posty: 22

 
Witam serdecznie. Znajomy ostatnio polecił mi filtry prywatyzujące. Przymierzam się do ich wykorzystania, bo wydaje mi się, że mogą okazać się skuteczne.

Czytałem też dużo pozytywnych opinii na ich temat.

David

Posty: 19

 
Cześć. Częste podróże pociągami, autobusami i samolotami dają mi w kość. W dużej mierze przez ograniczoną prywatność, którą odczuwam nawet używając komputera. W tym wypadku znalazłem jednak rozwiązanie i były nimi filtry prywatyzujące 3M, w sumie to mogę śmiało polecić.

tomeix

Posty: 22

 
Witam serdecznie.

Niedawno wybierałem filtr prywatyzujący 3M, ale zawsze wydawało mi się, że mogę go zastosować tylko na nowoczesnych monitorach. Nic bardziej mylnego, bo ostatnio zastosowałem go w starym monitorze CRT i zastanawiam się nad laptopem.

mateo29

Posty: 30

 
Dzień dobry. Trudno było mi dokonać wyboru filtrów prywatyzujących do moich dwóch komputerów, natomiast pomogły mi w tym informacje umieszczone na tym forum dyskusyjnym.

Muszę przyznać, że podczas wyboru trzeba wziąć pod uwagę co najmniej kilka kryteriów i będziemy zadowoleni.

3nder

Posty: 16

 
Witam.

Charakter mojej pracy sprawia, iż czasami jestem zmuszony wyciągnąć laptopa w galerii handlowej, restauracji lub sklepie. Zawsze irytował mnie fakt, iż każdy mógł swobodnie zobaczyć, co robię na komputerze, gdy przeglądałem nawet poufne dane firmowe. Rozwiązaniem mojego problemu okazały się filtry prywatyzujące 3M.

Śmiało polecam, bo to przetestowane rozwiązanie, które jest warte swojej i tak niskiej ceny.

pg6312

Posty: 16

 
Cześć.

Szukałem sposobu, który pozwoli mi na zachowanie resztek prywatności podczas mojej pracy w biurze. Umożliwiły mi to dopiero filtry prywatyzujące, które w znacznym stopniu ograniczają kąty widzenia do około 60 stopni. Bez nich ciągle miałem wrażenie, że ktoś podgląda i obserwuje to, co robię na komputerze podczas wykonywania w rzeczywistości obowiązków służbowych.

CAUCHETWERE

Posty: 16