łatwy program do archiwizacji i katalogowania dóbr materialnych

łatwy program do archiwizacji i katalogowania dóbr materialnych

Ponoć są za małe pieniądze do kupienia programy do katalogowania majątku, macie, korzystacie? Jakie nazwy są dobre?

namok

Posty: 17

 
Proponowałbym sobie kupić Sejfsofta, ja używam i choć zawsze mnie różne programy komputerowe wkurzały to tu jest okej ;) Można szybko się w to wdrożyć. Ja to lubię mieć ogólnie porządek wokół siebie, więc dla mnie takie katalogowania majątku to ważna sprawa. Co do programu to wersję demo masz na www.sejfsoft.pl. Jest też cennik do sprawdzenia, bez ukrytych kosztów, uczciwie.

Trener

Posty: 14

 
Nie znam czegoś takiego, ale mogę popytać w firmie, może ktoś coś wie. Postaram się czegoś dowiedzieć i napiszę jeszcze. Póki co – na razie!

Lomartek67

Posty: 16

 
Akurat mam bardzo duży księgozbiór, a w nim kilka książek, które naprawdę sporo by dzisiaj kosztowały jak chcieć je sprzedać. Tak więc mi taki program do katalogowania był potrzebny. Używam Sejsoft: www.sejfsoft.pl. Na moje potrzeby w zupełności wystarcza. Mam wszystko elegancko opisane, rozpisane, dołączone zdjęcia książek. Polecam każdemu.

Jermeri

Posty: 21

 
Mam podobny problem z wyborem dobrego oprogramowania do takiego katalogowania. Jest ich trochę w sieci, w różnych cenach i z różnymi funkcjami. Nie wiem co by tu wybrać optymalnie.

Tomcio

Posty: 24

 
Z tych które przetestowałem to najlepiej moim zdaniem do katalogowania majątku się nadaje sejfsoft, super program, dla każdego – firmy, osoby prywatnej, instytucji...Na portalu www.sejfsoft.pl jest wszystko na jego temat. Wszechstronny program a wcale dużo nie kosztuje.

Januszek

Posty: 15

 
Może i dobrze mieć taki katalog dóbr, ale jakoś o tym nie myślę póki co. Nie mam czasu się takimi rzeczami zająć. Ciągle tylko praca, szkolenia, praca...

BMGMIREK

Posty: 26