Serwis laptopów Sony Vaio

Serwis laptopów Sony Vaio

Niezbędny mi pilnie serwis laptopów Lenovo. Niekoniecznie stacjonarny, albowiem i tak chciałbym sprawę załatwić przez internet. Potrzebna mi szybka i niewątpliwie efektywna usługa naprawy. Jak coś to piszcie.

krysian6

Posty: 13

 
Pewnie i tak cena nie jest niższa, więc wybrałem profesjonalny serwis laptopów Dell. Ogólnie wolę zapłacić więcej i mieć pewność, że goście coś w końcu zaradzą, a nie będę zmuszony szukać kolejnego usługodawcy.

Ptaszyna

Posty: 13

 
Tanio, bardzo dobrze i szybko. Nie wierzę w takie reklamy. Jak nie masz problemu to każdy serwis laptopów Samsung jest ok :D jak się pojawią to trwoga. Miałem konkretne przeboje i nie do końca ufam serwisom internetowym, wolę oddać lapka na miejscu do naprawy.

Marko

Posty: 20

 
To może i mnie przyda się adresik. Mam w szafie lapka, na którym położyłem już krzyżyk ;) A nóż się uda. Dzwoniłem w parę miejsc, natomiast każdy serwis laptopów Sony Vaio miał jakby w nosie zarobek na usłudze. Wszędzie twierdzili, iż ratuje mnie już tylko skup :D Mam sentyment do tego laptopa, poza tym pasowałoby odzyskać trochę zdjęć.

madDog

Posty: 13

 
U mnie też było podobnie :( Po kilka razy sprzęt wracał do serwisu laptopów i lipa. Usterka ekranu jak była tak się pojawiała znowu. Może to wina sprzętu Toshiba, ale nie sądzę tak do końca. Zdecydowałem się na ten serwis i wreszcie udało im się zdiagnozować powód i go usunąć. Też ich polecam.

DiD3K

Posty: 18

 
W porządku, skorzystam :) Mam nadzieję, iż w końcu odnalazłem serwis laptopów HP, który zna się na moim modelu. Już myślałem, żeby oddać sprzęt do skupu i nie mieć więcej kłopotów, ale się powstrzymałem. Oby się udało. Dzięki i pozdrawiam serdecznie.

Wojciech24

Posty: 23

 
Świetne miejsce, jeśli chcesz mieć pewność, że oddadzą ci sprawnego, naprawionego laptopa. Pomogli już parę razy, więc też z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis laptopów Toshiba.

Ptaszek

Posty: 21

 
Sam miałem problem ze znalezieniem fachowców serwisu laptopów Samsung. Mam nadzieję, że adresik się przyda http://komputerytopserwis.pl. W końcu to oni zdiagnozowali problem i udało się naprawić lapka. Naprawdę firma jest godna polecenia, działają też na allegro, gdzie można kupić usługę, co oczywiście nas jako klientów zabezpiecza w pewnym stopniu.

tefal100

Posty: 11

 
Porządny serwis laptopów Lenovo – marzenie :) Miałem styczność z rzeczywiście konkretnymi laikami, którzy otworzyli sobie serwis. Straconych nerwów nie wrócę, niemniej jednak przestrzegam przed niewiadomego pochodzenia serwisami sprzętu komputerowego. Jak już płacić to tylko specjalistom.

MałeM34

Posty: 14