Filtry prywatyzujące

Filtry prywatyzujące

Cześć. Biorę pod uwagę kupno filtra prywatyzującego 3M, niemniej jednak moje wątpliwości dotyczą m.in. przekątnej ekranu i jego typu.

Pomóżcie!

Warszawiak

Posty: 12

 
Cześć.
Niejednokrotnie stałem się ofiarą ludzi, jakie po prostu lubią obserwować, co ktoś inny robi na komputerze. Po długim czasie niekomfortowej pracy w takich warunkach postanowiłem coś zmienić, a wówczas trafiłem na propozycję kupowanie filtrów prywatyzujących 3M. Nie mogę się nadziwić, iż rozwiązanie mojego problemu było takie proste.

witekunia

Posty: 17

 
Witam serdecznie.

Podroż samolotem jest dla mnie ciężka, bowiem prawie wykluczone jest komfortowe korzystanie z laptopa, gdyż… moim działaniom przypatrują się współpasażerowie. Prędko udało mi się znaleźć rozwiązanie, którym okazały się filtry prywatyzujące.

Laseczka

Posty: 27

 
Dzień dobry.

Kradzież informacji to coś, czego się szczególnie spodziewam z racji faktu, iż pracuję w nietypowej branży. Zależy mi na poufności, a mimo wszystko chciałbym niekiedy użyć komputera w miejscu publicznym. Pomogły mi tam filtry prywatyzujące, jakie gigantycznie ograniczyły kąt widzenia z komputera, z jakiego korzystam. Teraz jestem zdecydowanie spokojniejszy.

Wacław

Posty: 21

 
Witam serdecznie.

Zawsze wydawało mi się, że moje dane firmowe są bezpieczne pomimo faktu, iż pracuję z nimi nawet w miejscach publicznych. Rzeczywistość zweryfikowała to, gdy przeczytałem o co najmniej kilku przypadkach kradzieży informacji.

Teraz stosuję filtry prywatyzujące 3M.

mazi1991

Posty: 17

 
Witam. Dość krótko męczyłem się z brakiem prywatności, jaki towarzyszył mojej pracy w niewielkiej firmie, w której dała powierzchnia biurowa była jednym ogromnym pomieszczeniem. Szybko poprosiłem szefa o filtr prywatyzujący, dzięki któremu pracuję wydajniej i w większym komforcie.

Oleczek34

Posty: 16

 
Cześć,

Niejednokrotnie doskwierało mi, gdy chciałem się zalogować np. do banku, a siedzący obok pasażer nie pozwalał mi na to, bowiem non stop śledził moje poczynania na komputerze. Było to bardzo denerwujące do czasu, gdy odkryłem filtry prywatyzujące 3M, które są skuteczne i dają większą swobodę.

Jacuś

Posty: 24

 
Dzień dobry.
Także w przypadku monitora CRT, LCD lub ekranu LCD/LED możemy zastosować filtr prywatyzujący, albowiem tylko on jest w stanie zagwarantować nam, że nie staniemy się ofiarą kradzieży informacji. Ludzie zdają sobie sprawę z tego faktu, albowiem przy mnie kilka ludzi kupowało takie filtry.

Lipa08

Posty: 21

 
Witam serdecznie.
Chcąc ochronić się przed potencjalną kradzieżą informacji postanowiłem zastosować w swoim komputerze służbowym filtr prywatyzujący 3M, który spisuje się rewelacyjnie. Mogę polecić takie rozwiązanie wszystkim, którzy cenią prywatność ponad inne wartości.

Mr Boks

Posty: 19

 
Witam. Nie tak dawno podróżowałam całkiem mnóstwo po kraju zarówno samolotami, jak i pociągami. Postanowiłam zadbać w większym stopniu o swoją prywatność, a więc przedmiotem mojego zainteresowania stały się filtry prywatyzujące 3M. Jestem z nich niezmiernie mocno zadowolona, bowiem spełniają swoją rolę w stu procentach i dodatkowo są dość tanie.

Polecam!

mateo29

Posty: 30